ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادامه پیگیری مشکلات حقوقی قراردادهای مدیران پیشین در نشست هیات مدیره

ادامه پیگیری مشکلات حقوقی قراردادهای مدیران پیشین در نشست هیات مدیره

کاپ/ به نظر می رسد در نشست آتی هیات مدیره پرسپولیس پیگیری حقوقی قراردادهای منعقد شده در زمان مدیریت قبلی ادامه پیدا کند.
در شرایطی که بسیاری اوقات از سوی افکار عمومی این انتقاد مطرح می شد که در کنفرانس خبری پس از جلسات هیات مدیره مطالب جالب توجه ای مطرح نمی شود حسین عبدی هفته گذشته در تشریح جلسه هیات مدیره مطالب داغی را مطرح کرد. از جمله اینکه هشدار داد با توجه به بررسی هایی که در حال انجام است اسنادی به دست آمده که اگر بعضی افراد به بعضی اظهارنظرهای خود در رسانه ها ادامه دهند ارایه این اسناد آنها را به زحمت خواهد انداخت. بیان این صحبت ها واکنش هایی را از سوی بعضی مدیران پیشین باشگاه در پی داشت. که حسین عبدی در پاسخ به آنها عنوان می کرد منظور وی این افراد نبوده اند. با این وجود به نظر می رسد پیگیری مسایل حقوقی قراردادهای منعقد شده در گذشته بسیار جدی است . یکی از دوره هایی که در جریان آن طرح های بسیاری به مرحله اجرا درآمد زمان مدیریت محمد رویانیان بود. او ایده های انقلابی داشت ولی بعضا در همان زمان نیز این انتقاد وارد می شد که بعضی طرح ها بدون رسیدن به پختگی لازم و بدون نظارت کافی اجرا می شوند و هرچند محمد رویانیان با حسن نیت مسایل را مطرح می کند اما این احتمال وجود دارد بعضی مدیران زیرمجموعه وی کار را آنطور که انتظار دارد انجام ندهند. با این وجود مسوولان باشگاه حاضر نیستند عنوان کنند بررسی های آنها صرفا به زمان مدیریت محمد رویانیان مربوط می شود. اما به طور قطع موارد حقوقی گوناگون در گذشته باشگاه به قدری فراوان است که با یکی دو جلسه جمع بندی نخواهد شد و به نظر می رسد با توجه به صحبت های هفته گذشته سخنگوی باشگاه پرسپولیس در نشست فردای هیات مدیره نیز گزارش هایی برای ارایه وجود داشته باشد.
همچنین محتمل است که برخی از جلسه هم به موضوع مانوئل ژوزه و همکارانش و حکم اخیر فیفا اختصاص یابد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X