ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چه کسانی می توانند در دور دوم انتخابات رای دهند؟

چه کسانی می توانند در دور دوم انتخابات رای دهند؟

ایرنا/ قائم مقام وزیر کشور گفت: در مرحله دوم کسانی می توانند در انتخابات شرکت کنند که درمرحله اول یا در هیچ حوزه ای رای نداده باشند و یا در مرحله اول در همان حوزه ای که انتخابات به مرحله دوم رفته است رای داده باشند.

حسینعلی امیری در خصوص آخرین اخبار مربوط به انتخابات گفت: در جلسه روز جاری ستاد انتخابات کشور آخرین اخبار مربوط به انتخابات توسط اعضای محترم ستاد در حوزه های مسئولیتی مربوطه ارایه شد که به یاری خداوند مشکل خاصی به جهت امنیتی، انتظامی، سیاسی، امکانات و ملزومات اداری وجود ندارد.
امیری با اشاره به تعداد 19 میلیون تعرفه در حال چاپ گفت: این تعرفه ها بزودی و طی تشریفات قانونی همچنین با حضور نمایندگان هیات های نظارت شورای محترم نگهبان در استانها مهر و موم و در مخازن مربوطه لاک و مهر شده و تا روز انتخابات نگهداری می شوند.
سخنگوی وزارت کشور افزود: انتخابات مرحله دوم در 55 حوزه و 21 استان برگزار می شود.
قائم مقام وزیر کشور تصریح کرد : تاکید ما کماکان بر بی طرفی مجریان ، بخشداران، فرمانداران و مدیران ستادی دخیل در امر انتخابات است.
امیری با تاکید بر این که احکام قانونی در مرحله دوم انتخابات کماکان مثل مرحله اول خواهد بود، گفت: در مرحله دوم کسانی می توانند در انتخابات شرکت کنند که درمرحله اول یا در هیچ حوزه ای رای نداده باشند و یا در مرحله اول در همان حوزه ای که انتخابات به مرحله دوم رفته است رای داده باشند.
قائم مقام وزیر کشورادامه داد: بنابر این کسانی که در مرحله اول در حوزه ای رای داده اند که در این مرحله انتخابات نخواهیم داشت، مجاز به رای دادن نیستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده