ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زمان معرفی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل

زمان معرفی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل

تک24/ با اینکه مدت هاست از زمان معرفی ویندوز ۱۰ موبایل می گذرد اما همچنان بحث ها پیرامون این نسخه تمامی ندارد. به خصوص به این دلیل که هیچ کس به صورت دقیق تاریخ عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل را نمی داند. به تازگی یک اپراتور موبایل فرانسوی اعلام کرده است که آپدیت رسمی ویندوز ۱۰ موبایل تا پایان ماه فوریه سال جاری به تعویق افتاده است. این در حالی است که مایکروسافت پیش از این زمان عرضه آن را دسامبر ۲۰۱۵ اعلام کرده بود ولی با به نتیجه نرسیدن خواسته های مایکروسافت، به نظر باید همچنان منتظر نسخه نهایی بمانیم.

هنگامی که زمان معرفی در ماه دسامبر توسط مایکروسافت غیر ممکن اعلام شد، بسیاری از شایعات روز ۱۲ ژانویه را برای ارائه بروزرسانی مشخص کردند. گرچه بسیاری از اپراتور ها در حال بررسی نسخه کاندید ویندوز ۱۰ موبایل هستندف اما گمان می رود ارائه بروزرسانی تا اواخر فوریه به تعویق بیافتد. مایکروسافت در اخرین بیلد های آزمایشی خود که برای کاربران اینسایدر منتشر کرده است نشان داده است که تقریبا دیگر خبری از ویژگی جدید تا زمان معرفی نیست و تنها به رفع باگ ها خواهد پرداخت. از این رو مشخص است که دلیل تاخیرات، وجود باگ های جدی در این سیستم عامل بوده و مایکروسافت قصد دارد ویندوز ۱۰ موبایل را با کمترین نقص ممکن روانه تلفن های هوشمند کاربرانش کند.

آنچه که از شایعات بر می آید باید به زودی منتظر خبر رسمی از سوی مایکروسافت برای تعیین تاریخ ارائه بروز رسانی باشیم. اگر مایلید طعم ویندوز ۱۰ موبایل را زودتر بچشید، می توانید یکی از اعضای اینسایدر مایکروسافت شوید. گرچه ما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید از گوشی خود به خوبی استفاده کنید و همچنان منتظر نسخه نهایی بمانید.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X