ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تقواییان: اصلاح‌طلبان به صورت فراگیر در انتخابات مجلس شرکت می کنند

تقواییان: اصلاح‌طلبان به صورت فراگیر در انتخابات مجلس شرکت می کنند

فارس/ دبیر کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از تدوین آیین‌نامه جامع انتخابات این جبهه در کشور خبر داد و گفت: امسال لیست کاندیداهای اصلاح‌طلب فراگیرتر ارائه می‌شود.

عزت‌الله تقواییان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گیلان با اشاره به ایجاد فضای باز سیاسی بیشتر در سال 92 در کشور، اظهار کرد: آیین‌نامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای سومین بار اصلاح شده است.

وی به وجود احزاب 19گانه اصلاحات در کشور اشاره کرد و افزود: احزاب کشور قانونمند هستند.

تقواییان شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان را ائتلاف بین احزاب اصلاح‌طلب خواند و بیان کرد: تلاش می‌شود جبهه اصلاحات به طور فراگیر در کشور عمل کند و انتظار می‌رود این روند در استان‌ها اجرایی شود.

دبیر کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور با تاکید بر ساماندهی جبهه اصلاحات گفت: آیین‌نامه کمیته انتخابات اصلاح‌طلبان در کشور تدوین شده است.

وی به برنامه‌های نخست تا پنجم توسعه در کشور اشاره کرد و یادآور شد: اگر مدیریت به احزاب واگذار شود عملکرد بیشتری ارائه می‌شود.

تقواییان با اشاره به اینکه تصمیم گرفته شده لیست واحد کاندیداها جبهه اصلاحات در استان‌ها ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: امسال به طور فراگیر در انتخابات شرکت می‌کنیم و فعالیت‌های حزبی در راستای انتخابات بیشتر می‌شود.

وی با تصریح بر اینکه رقیب ما باید قوائد را بپذیرد و متوجه شود این روند به نفع کشور است، اضافه کرد: دو رقیب آگاه و توانمند می‌توانند همدیگر را رصد کنند و برنامه‌ها را در انتخابات ارائه دهند.

* رفاقت و فامیلی ملاک نیست

این مسئول با اشاره به اینکه مدیران خوبی در کشور داریم، یادآور شد: برنامه‌های توسعه هرکدام بهتر از دیگری بود و احزاب باید انتخابات و مدیریت کشور را در دست گیرند و پاسخگو باشند.

وی با تاکید بر اینکه رفاقت و فامیلی برای ما ملاک نیست، افزود: آیین‌نامه انتخابات جبهه اصلاحات به طور جامع دیده شده و لیست کاندیداها فراگیرتر ارائه می‌شود.

تقواییان تصریح کرد: دوسوم اعضای جبهه اصلاحات در استان‌ها کاندیداهای مجلس را انتخاب می‌کنند و به مردم ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه رئیس دولت اصلاخات را لیدر جبهه اصلاحات می‌دانیم، خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیری‌ها در شورای هماهنگی اصلاحات در استان‌ها انجام می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده