دوشنبه 5 بهمن؛ آخرین مهلت ثبت‌نام اولین دوره المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی

دوشنبه 5 بهمن؛ آخرین مهلت ثبت‌نام اولین دوره المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی

میزان/ ثبت‌نام اولین دوره المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی از امروز چهارشنبه سی‌ام دی‌ماه شروع و تا پایان وقت روز دوشنبه 5 بهمن ادامه دارد .

امسال برای اولین بار المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور و همکاری مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می‌شود.

بر این اساس، ثبت‌نام المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی به شیوه اینترنتی و از طریق سامانه الکترونیک به نشانی http://azmoon.srttu.edu به دو صورت انفرادی و گروهی و با تایید نهایی توسط مدیر واحد آموزشی مدارس امکان‌پذیر است.

گفتنی است؛ آزمون اولین دورۀ المپیاد علمی سلول‌های بنیادی و پزشکی ساعت 9 صبح روز دوم اسفندماه 94 برگزار می‌شود.

متن کامل دستورالعمل المپیاد علمی سلول‌های بنیادی و پزشکی را از اینجا مشاهده کنید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوشنبه 5 بهمن؛ آخرین مهلت ثبت‌نام اولین دوره المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X