ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تشکیل ستاد ملی ساماندهی جوانان با رویکرد جدید

تشکیل ستاد ملی ساماندهی جوانان با رویکرد جدید

مهر/ مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی معاونت جوانان وزارت ورزش با اعلام خبر تشکیل ۶ کمیسیون تخصصی در حوزه جوانان گفت: جلسات ستاد ملی ساماندهی جوانان از ماه آینده با رویکرد جدید برگزار می شود.

سیدجواد رضوی در خصوص تشکیل نشدن جلسه ستاد ملی ساماندهی جوانان در دی ماه، گفت: با تشکیل ۶ کمیسیون تحصصی در معاونت جوانان، جلسات ستاد ملی ساماندهی جوانان از ماه آینده با رویکردی جدید برگزار می شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی معاونت جوانان افزود: این ۶ کمیسیون تخصصی در قالب کمیسیون اوقات فراغت جوانان، کمیسیون اشتغال، اقتصاد و مسکن جوانان، کمیسیون فضای مجازی و جوانان، کمیسیون ازدواج جوانان، کمیسیون هویت و مشارکت اجتماعی جوانان و کمیسیون بین الملل جوانان با حضور نمایندگانی از دستگاه های تخصصی و صاحبنظران هر حوزه تشکیل شده است.

وی ادامه داد: این کمیسیون ها جلسات طرح و بررسی خود را شروع کرده اند و خروجی کارشناسی این کمیسیون ها، خوراک مباحث مطرح شده در ستاد ملی ساماندهی امور جوانان را تشکیل می دهد.

رضوی با بیان اینکه مطالب ارائه شده از سوی این کمیسیون ها در ارتقای جلسات ستاد ساماندهی جوانان موثر است، تاکید کرد: در روند جدید برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان، علاوه بر ارائه گزارش یکی از استانداران در هر جلسه، یافته های پژوهشی حوزه جوانان و گزارش عملکرد دستگاه های مختلف در امور جوانان به طور مرتب ارائه می شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی معاونت جوانان در مورد تشکیل جلسه شورای عالی جوانان گفت: در حال حاضر برنامه ای برای تشکیل این جلسه وجود ندارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده