ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رضایت از عملکرد گروه هنر و تجربه در سال نخست فعالیت

رضایت از عملکرد گروه هنر و تجربه در سال نخست فعالیت

ایرنا/ مخاطبان سایت سازمان سینمایی درباره فعالیت یک ساله گروه هنر و تجربه در پاسخ به نظرسنجی این از عملکرد این گروه ابراز رضایت کردند.
با اینکه رویکرد گروه هنر و تجربه مورد توجه سینماگران، صاحبنظران و منتقدان سینمایی قرار گرفته است، از مخاطبان سایت سازمان سینمایی درخواست شد تا به پرسش نظرسنجی این سایت پاسخ داده و نظرشان را درباره فعالیت یک ساله گروه هنر و تجربه بیان کنند.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان سینمایی، راه اندازی گروه سینماهای هنر و تجربه» یکی از مهمترین اتفاقاتی است که در سازمان سینمایی دولت جدید رخ داده است.
در پرسش مطرح شده در نظرسنجی سایت سازمان سینمایی از مخاطبان خواسته شد تا بیان کنند؛ پس از گذشت یک سال از آغاز کار گروه هنر و تجربه، عملکرد این مقطع را چگونه ارزیابی می کنند؟
در این سنجش گزینه ها به ترتیب شامل عالی، خوب، متوسط و ضعیف بود که در مجموع 325 نفر در آن شرکت کردند.
در این گزارش آمده است: پاسخ های به دست آمده نشان می دهد بیشترین افراد پاسخ دهنده از عملکرد گروه هنر و تجربه راضی بوده و با46.1 درصد گزینه «خوب» را انتخاب کردند.
همچنین 27.6 درصد این رویکرد را «عالی» و 15.3 درصد نیز عملکرد گروه را «متوسط» بیان کردند. در این سنجش تنها 10.7درصد با انتخاب گزینه «ضعیف» نسبت به عملکرد گروه ابراز نارضایتی کردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده