ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فیلمنامه خوانی برای خیریه در نشست «فیلم هایی که دوست داشتیم...»

فیلمنامه خوانی برای خیریه در نشست «فیلم هایی که دوست داشتیم...»

بانی فیلم/ نشست خبری «فیلم هایی که دوست داشتیم...» با حضور رسول صدرعاملی، فرشته طائرپور، مجید مظفری و نازنین کریمی صبح روز پنجشنبه برگزار شد.
در ابتدای این نشست مسوول امور رسانه ای این طرح در توضیح آن گفت: «فیلم هایی که دوست داشتیم...» طرحی است شامل بازخوانی فیلمنامه هایی از آثار موفق و ماندگار از دوره های مختلف که قرار است توسط چهره های شاخص از سینمای ایران به همراه نمایش بخشی از فیلم ها برای مردم به نمایش درآید. اجرای این طرح و ایده توسط نازنین کریمی زیر نظر شورای نظارت متشکل از فرشته طائرپور، رسول صدرعاملی و مجید مظفری انجام شده.
در ابتدای این نشست فرشته طائرپور بیان داشت: الان نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان حرکت های مردمی با حضور اقشار مرجع جامعه مثل هنرمندان، ورزشکاران و... زیاد تکرار می شود. وقتی پای هنرمندان به چنین هنرمندانی کشیده می شود سرمایه بالقوه باارزشی دارند که از طریق آن می توانند این کار را بهتر انجام دهند و برای سینماگران چه سرمایه ای بالاتر از فیلم هایی که دارند.
رسول صدرعاملی در ادامه بیان داشت: فارغ از نیت اصلی این برنامه که کمک رسانی به بخشی از زنان کم بضاعت بود بخش جذاب تر این طرح نزدیک شدن سینما و تئاتر بهم بود و اینکه این مرز را شخصا هیچوقت قبول نداشتم.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X