عضو شورای شهر شیراز: اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود

عضو شورای شهر شیراز: اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود

مهر/ عضو شورای شهر شیراز گفت: سیل چندین سال پیش شیراز با بارش ۱۰۰ میلی متر روی داد و حال اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود.

محسن معین بعد از ظهر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، گفت: طی بارش های اخیر ۲۴۰ میلی متر بارندگی در خوزستان داشتیم که اگر سدهای احداث شده بعد از انقلاب نبود خوزستان نابود بود.
وی ادامه داد: مقدار حجم بارندگی ها ۴۰ برابر حجم رودخانه خشک شیراز است که سد دز با مدیریتی که اعمال شد حجم ورودی را به طور پلکانی کاهش داد و از بروز حادثه جلوگیری کرد.
عضو شورای شهر شیراز یادآور شد: سیل چندین سال پیش شیراز با بارش ۱۰۰ میلی متر روی داد و حال اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود.
معین تاکید کرد: تامین دلیل می کنم علیه محیط زیست زیرا سد تنگ سرخ تنها راه نجات شیراز است و با پول مردم این شهر بخشی از کار عمرانی انجام شده است.
وی تصریح کرد: اگر تصمیم آنها درست بوده من دست بوس هستم اما اگر سخنان و دلایل آنها در مقابله با ساخت این سد درست نباشد باید ضامن جان مردم شیراز باشند.
عضو شورای شهر شیراز یادآور شد: اگر سد ساخته شود با آبی که رودخانه خشک در بر می گیرد ۲۴۰ هکتار فضا به بخش گردشگری شیراز اضافه می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو شورای شهر شیراز: اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X