ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو شورای شهر شیراز: اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود

عضو شورای شهر شیراز: اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود

مهر/ عضو شورای شهر شیراز گفت: سیل چندین سال پیش شیراز با بارش ۱۰۰ میلی متر روی داد و حال اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود.

محسن معین بعد از ظهر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، گفت: طی بارش های اخیر ۲۴۰ میلی متر بارندگی در خوزستان داشتیم که اگر سدهای احداث شده بعد از انقلاب نبود خوزستان نابود بود.
وی ادامه داد: مقدار حجم بارندگی ها ۴۰ برابر حجم رودخانه خشک شیراز است که سد دز با مدیریتی که اعمال شد حجم ورودی را به طور پلکانی کاهش داد و از بروز حادثه جلوگیری کرد.
عضو شورای شهر شیراز یادآور شد: سیل چندین سال پیش شیراز با بارش ۱۰۰ میلی متر روی داد و حال اگر باران خوزستان در شیراز بیاید فاجعه می شود.
معین تاکید کرد: تامین دلیل می کنم علیه محیط زیست زیرا سد تنگ سرخ تنها راه نجات شیراز است و با پول مردم این شهر بخشی از کار عمرانی انجام شده است.
وی تصریح کرد: اگر تصمیم آنها درست بوده من دست بوس هستم اما اگر سخنان و دلایل آنها در مقابله با ساخت این سد درست نباشد باید ضامن جان مردم شیراز باشند.
عضو شورای شهر شیراز یادآور شد: اگر سد ساخته شود با آبی که رودخانه خشک در بر می گیرد ۲۴۰ هکتار فضا به بخش گردشگری شیراز اضافه می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده