ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ضرورت جهت گیری فعالیت های مدرسه برای پرورش نسل خلاق

ضرورت جهت گیری فعالیت های مدرسه برای پرورش نسل خلاق

میزان/ معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت جهت گیری فعالیت های مدرسه برای پرورش نسل خلاق تاکید کرد.

محمد دیمه ور در جشنواره استانی جابربن حیان در آمل اظهارکرد: حضور در امر تعلیم و تربیت توفیقی است که باید نسلی شایسته برای کشورمان پرورش دهیم.
وی تصریح کرد: جشنواره جابربن حیان فرصتی برای بروز توانمندی های دانش آموزان است.
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: امروز با روش ها سنتی نمی توانیم نسلی خلاق و روزآمد داشته باشیم که باید اقداماتی از قبیل جشنواره جابرحیان صورت گیردو این امر ضرورتی است که وظیفه داریم کلاس های درس را به کانون های پیشران تبدیل کنیم.
وی ادامه داد: فرهنگ در موج فناوری در حال از بین رفتن است که باید آن را حفظ کنیم و یادگیری سازمانی است که اجزای آن در حال نوآوری هستند که محصولات آن تولید دانش است.
دیمه ور خاطرنشان کرد: فعالیت هایی که در دوره ابتدایی انجام می شود باید برای پرورش خلاقیت دانش آموزان صورت گیرد.
وی ادامه داد: از دانش آموزان و فعالان شرکت کننده در جشنواره کمال تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم افتخارآفرین برای نظام اسلامی باشند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده