ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ضعیف‌ترین امتیازات قهرمان در تاریخ لیگ برتر

ضعیف‌ترین امتیازات قهرمان در تاریخ لیگ برتر

ورزش 3/ تیم های حاضر در صدر جدول مسابقات فوتبال لیگ برتر کمترین میانگین ممکن را برای صدرنشینی داشته واگر این روند ادامه دار باشد تیم قهرمان کمتر از 56 امتیاز بگیرد قهرمان امسال کمترین امتیاز میانگین را در تاریخ لیگ برتر دارد.
برای رسیدن به امتیاز حداقل قهرمانی یعنی 56،پرسپولیس به 8 امتیاز،استقلال خوزستان به 9 امتیاز واستقلال تهران 11 امتیاز برای رسیدن به میانگین ممکن فاصله دارد.
در تاریخ لیگ برتر فولاد خوزستان در سال 1383 با کسب 64 امتیاز از 30 بازی صاحب بهترین میانگین است اما برای آن که از اعداد وارقام ریز،اجتناب کنیم ،فاصله امتیاز تیم های قهرمان در 15 دوره گذشته را با عدد مربوط به میانگین 2 امتیاز در هر بازی مقایسه میکنیم ،مثلا اگر تیمی از 30 بازی در لیگ با 58 امتیاز قهرمان شده،عدد امتیازات این تیم را با 60 امتیاز مقایسه میکنیم.
لیگ اول:پرسپولیس با 49 امتیاز
لیگ دوم:سپاهان با 52 امتیاز(صفر)
لیگ سوم :پاس با 53 امتیاز(1+)
لیگ چهارم:فولاد با 64 امتیاز(4+)
لیگ پنجم:استقلال با 59 امتیاز(1-)
لیگ ششم:سایپا با 56 امتیاز(4-)
لیگ هفتم:پرسپولیس با 65 امتیاز
لیگ هشتم:استقلال با 66 امتیاز(2-)
لیگ نهم:سپاهان با 67 امتیاز(1-)
لیگ دهم:سپاهان با 66 امتیاز(2-)
لیگ یازدهم:سپاهان با 67 امتیاز(1-)
لیگ دوازدهم:استقلال با 67 امتیاز (1-)
لیگ سیزدهم:فولاد با 57 امتیاز
لیگ چهاردهم:سپاهان با 59 امتیاز(1-)
*بر این اساس باید گفت که فولاد 83 بهترین وسایپای 85 بدترین آمار ممکن را در کسب قهرمانی دارند واگر امسال تیمی با کمتر از 56 مثلا با 55 امتیاز قهرمان شود فاصله اش با معیار قهرمانی حداقل منفی 5 خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X