ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجوز مشروط ورود 4 دستگاه خودرو و تجهیزات آموزشی از کره جنوبی صادر شد

مجوز مشروط ورود 4 دستگاه خودرو و تجهیزات آموزشی از کره جنوبی صادر شد

پایگاه اطلاع رسانی دولت/ هیات وزیران با ورود و ترخیص چهار دستگاه خودرو سواری و تجهیزات آموزشی اهدایی از کشور کره جنوبی مشروط به عدم شماره گذاری خودروها و صرفاً برای آموزش فنی و حرفه ای موافقت کرد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری این مصوبه را برای اجرا به وزارت صنعت، معدن و تجارت – وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
ورود و ترخیص چهار دستگاه خودرو سواری و تجهیزات آموزشی اهدایی از کشور کره جنوبی به شرح زیر، صرف نظر از کارخانه سازنده و بدون رعایت شرط سال ساخت و آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو، موضوع تصویب نامه شماره 18758/ت28817 هـ مورخ 10/4/1382 و با سود بازرگانی صفر درصد، مشروط به عدم شماره گذاری خودروها و صرفاً برای آموزش فنی و حرفه ای و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط مجاز است:
1- یک دستگاه خودرو آموزشی (Optima) مدل 2014
2- یک دستگاه خودرو آموزشی (Cerato) مدل 2013
3- یک دستگاه خودرو آموزشی (Sorento) مدل 2013
4- یک دستگاه خودرو آموزشی (Sportage) مدل 2014
5- چهار دستگاه موتور آموزشی خودرو
6- پنج دستگاه گیربکس آموزشی خودرو

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده