مجوز مشروط ورود 4 دستگاه خودرو و تجهیزات آموزشی از کره جنوبی صادر شد

مجوز مشروط ورود 4 دستگاه خودرو و تجهیزات آموزشی از کره جنوبی صادر شد

پایگاه اطلاع رسانی دولت/ هیات وزیران با ورود و ترخیص چهار دستگاه خودرو سواری و تجهیزات آموزشی اهدایی از کشور کره جنوبی مشروط به عدم شماره گذاری خودروها و صرفاً برای آموزش فنی و حرفه ای موافقت کرد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری این مصوبه را برای اجرا به وزارت صنعت، معدن و تجارت – وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
ورود و ترخیص چهار دستگاه خودرو سواری و تجهیزات آموزشی اهدایی از کشور کره جنوبی به شرح زیر، صرف نظر از کارخانه سازنده و بدون رعایت شرط سال ساخت و آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو، موضوع تصویب نامه شماره 18758/ت28817 هـ مورخ 10/4/1382 و با سود بازرگانی صفر درصد، مشروط به عدم شماره گذاری خودروها و صرفاً برای آموزش فنی و حرفه ای و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط مجاز است:
1- یک دستگاه خودرو آموزشی (Optima) مدل 2014
2- یک دستگاه خودرو آموزشی (Cerato) مدل 2013
3- یک دستگاه خودرو آموزشی (Sorento) مدل 2013
4- یک دستگاه خودرو آموزشی (Sportage) مدل 2014
5- چهار دستگاه موتور آموزشی خودرو
6- پنج دستگاه گیربکس آموزشی خودرو

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز مشروط ورود 4 دستگاه خودرو و تجهیزات آموزشی از کره جنوبی صادر شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X