ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاور امور بانوان «ابتکار» چه کار می‌کند؟

مشاور امور بانوان «ابتکار» چه کار می‌کند؟

فارس/ متن پیش رو در فارس منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

کارمندان خانم در سازمان محیط زیست در نامه ای خطاب به معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به عملکرد «شهربانو امانی» مشاور امور بانوان این سازمان اعتراض کردند.
تنها چند روز از اعتراض کارکنان سازمان محیط زیست نسبت به سوء مدیریت ابتکار و برگزاری تجمع در مقابل در سازمان محیط زیست نگذشته است که این بار زنان شاغل در سازمان محیط زیست اعتراض خود را نسبت به عملکرد مشاور امور بانوان ابتکار اعلام کرده‌اند.
زنان کارمند سازمان محیط زیست با نوشتن نامه‌ای خطاب به معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به عملکرد شهر بانو امانی مشاور امور بانوان سازمان انتقاد کرده و گفته‌اند در طول دو سال گذشته هیچ اقدام مفیدی برای زنان کارمند این سازمان انجام نشده است.

در متن این نامه آمده است:
« احتراما با عنایت به گذشت دو سال از انتصاب سرکار خانم امانی به عنوان مشاور محترم امور زنان و خانواده در سازمان حفاظت محیط زیست، به استحضار می‌رساند که تا کنون در خصوص رسیدگی به مسائل و مشکلات بانوان شاغل در سازمان، توانمندسازی همکاران و همچنین رفاه بانوان سازمان اقدامی صورت نگرفته است.
نظر به اینکه موارد فوق الذکر بارها توسط نمایندگان محترم امور زنان دفاتر به ایشان و سرکار خانم لاهوتی مدیرکل محترم حوزه ریاست و دبیرخانه شورایعالی محیط زیست اعلام شده است اما تا کنون اقدام مؤثری در خصوص رسیدگی به موارد ذکر شده صورت نپذیرفته است، لذا خواهشمند است دستور فرمایند اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.»

این نامه توسط تعداد زیادی از بانوان شاغل در سازمان حفاظت محیط زیست امضا شده است تا در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.

مشاور امور بانوان «ابتکار» چه کار می‌کند؟

مشاور امور بانوان «ابتکار» چه کار می‌کند؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X