تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است

تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است

فارس/ شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است و روز اول فروردین 9 میلیون و 600 هزار دقیقه بین ایران و دیگر کشورها مکالمه مبادله شد.

بنابراعلام شرکت ارتباطات زیرساخت، دو میلیارد و 200 میلیون دقیقه مکالمات بین المللی در سال 1394 توسط ایرانی ها برقرار شده است.

این مکالمات از طریق تجهیزات مداری و VoIP شرکت ارتباطات زیرساخت برقرار شده است.

از این میزان مکالمات سهم ترافیک صادره از ایران به مقصد دیگر کشور ها یک میلیارد و 200 میلیون دقیقه و میزان ترافیک وارده به ایران یک میلیارد دقیقه است.

در ایام نوروز 95، شرکت ارتباطات زیرساخت 83 میلیون و 800 هزار دقیقه ترافیک بین الملل را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد که از این حجم مکالمه، 48 میلیون و صد هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و 35 میلیون و 700 هزار دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردین بود که در این روز 9 میلیون و 600 هزار دقیقه مکالمه مبادله شد.

حسین معدنی پور مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت مسئولیت این بخش را بر عهده دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X