ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است

تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است

فارس/ شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: تماس ایرانی‌ها به خارج بیشتر از تماس وارده به کشور است و روز اول فروردین 9 میلیون و 600 هزار دقیقه بین ایران و دیگر کشورها مکالمه مبادله شد.

بنابراعلام شرکت ارتباطات زیرساخت، دو میلیارد و 200 میلیون دقیقه مکالمات بین المللی در سال 1394 توسط ایرانی ها برقرار شده است.

این مکالمات از طریق تجهیزات مداری و VoIP شرکت ارتباطات زیرساخت برقرار شده است.

از این میزان مکالمات سهم ترافیک صادره از ایران به مقصد دیگر کشور ها یک میلیارد و 200 میلیون دقیقه و میزان ترافیک وارده به ایران یک میلیارد دقیقه است.

در ایام نوروز 95، شرکت ارتباطات زیرساخت 83 میلیون و 800 هزار دقیقه ترافیک بین الملل را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد که از این حجم مکالمه، 48 میلیون و صد هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و 35 میلیون و 700 هزار دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردین بود که در این روز 9 میلیون و 600 هزار دقیقه مکالمه مبادله شد.

حسین معدنی پور مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت مسئولیت این بخش را بر عهده دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده