ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حجازی: روح پدرم از استقلال آزرده خاطر است

حجازی: روح پدرم از استقلال آزرده خاطر است

کاپ/ فرزند پیشکسوت استقلال گفت: پدر من هم از نتیجه دربی آزرده است اما اینطور زدن مظلومی منصفانه نیست.
آتیلا حجازی درباره شکست استقلال در دربی 82 اظهار داشت: من این روزها را می دیدم که قبل از شروع لیگ قبول نکردم در کادر فنی استقلال باشم. از روزی که وارد باشگاه استقلال شدم با دیدن چند نفر مصاحبه ای کردم و گفتم برخی از اینها دشمنان قسم خورده ناصر حجازی و پرویز مظلومی هستند امابرخی ها تصور کردند این حرف ها بهانه تراشی است اما گذر زمان همیشه همه چیز را عیان کرده است و دیدید که چگونه رسانه ها و تبعا مردم را مقابل پرویز مظلومی قرار دادند. من از 30 سال قبل پرویز مظلومی را می شناسم او هرگز دوست نداشت خودش و تیمش از رسانه ها و مردم فاصله بگیرند. اما به تحمیل شد که برای حفظ آرامش تیمش باید از رسانه ها و مردم دوری کنند این نقشه ای بود تا با این شیوه او را به این شرایط بسیار ناراحت کننده دچار کنند.
مربی اسبق استقلال ادامه داد: وقتی به بازیکن می گویند بدون اجازه حق صحبت نداری شخصیت بازیکن را لگدمال می کنند. نمی دانم با چه هدفی این چنین بازیکنان استقلال را وادار به دوری از رسانه ها کرده اند. البته تقصیر خودشان هم هست که اینطوری توسری خور شده اند. هیچکس نمی تواند آزادی بیان را از انسان ها بگیرد مگر بازیکن ها درباره مسایل سیاسی یا امنیتی می خواهند صحبت کنند که به آنها بگویند باید اجازه بگیرید و صحبت کنید حرف از فوتبال زدن که این همه بازی ندارد. به هرحال همین نیرنگ ها استقلال را منزوی کرد و هنوز نمی دانم این چه قدرتی است که افشارزاده هم از آن می ترسد برایم عجیب است مدیری با این سن و تجربه بالا چرا باید بترسد. یک میز و صندلی آنقدر ارزش ندارد که انسان از مواضع اش کوتاه بیاید.
وی ادامه داد: استقلال در مقابل پرسپولیس ضعیف بازی کرد. فوتبال این تیم ناراحت کننده بود و هیچکس نمی تواند از چنین عملکردی دفاع کند اما فقط پرویز مظلومی مقصر این شکست نیست. بازیکنان داخل زمین هم مثل دستیاران مظلومی مقصر هستند. آنهایی که اشتباه کرده اند توپ لو دادند و یا موقعیت ها را تبدیل به گل نکردن نیز باید جوابگو باشند. انتقاد از مظلومی از این شرایط طبیعی است اما نه اینطور زدنش. من حتی می دانم روح پدرم هم از چنین نتیجه ای آزرده خاطر شده ولی می شنوم با تندترین الفاظ مظلومی را تخریب شخصیتی هم می کنند که این دیگر فوتبالی نیست و به دور از مسایل فوتبالی و انصاف به شمار می رود. باور کنید باختن استقلال برای من هم دردسر شده است اینجا در شهر آلانیا ترکیه هم طرفداران پرسپولیس برای من کری می خوانند. اما فوتبال است رئال و بارسا هم باخت های سنگین را مقابل هم را تجربه می کنند.
حجازی در خاتمه پیرامون آینده کادر فنی استقلال گفت: بعید می دانم خود مظلومی بخواهد برای فصل آینده در استقلال بماند و اگر ایشان رفت مدیران استقلال باید دنبال مربی تاپ خارجی باشند. خودم شخصا می توانم با ارتباطاتم و با اسپانسری چند هوادار ثروتمند استقلال یک مربی مشهور و کاربلد خارجی برای باشگاه استخدام کنم. هیچ توقعی هم ندارم. پول مربی هم از طریق اسپانسرها پرداخت می شود و هزینه ای روی دست باشگاه نمی گذارد. چهره های نظیر رودی کرول، اروین کومان که مربی آژاکس هلند بود یا مربی اسبق تیم ملی چک. به هرحال این کوچکترین کاری است که بنده می توانم برای تیم محبوبم انجام دهم البته اگر دلالان اطراف باشگاه اجازه بدهند. چون اینطوری درصد کمیسیونی گیرشان نمی آید و نمی توانند بازیکن معمولی خارجی نیز به باشگاه غالب کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده