ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«دایملر» برنامه اخراج کارکنانش را متوقف کرد

«دایملر» برنامه اخراج کارکنانش را متوقف کرد

خبر خودرو/ دایملر مشهورترین تولیدکننده کامیون در جهان، تصمیم گرفته برنامه تعدیل 1500 نفری کارکنانش در برزیل را موقف کند و به جای آن از میزان ساعت کاری هفته بکاهد.
برزیل، بزرگترین اقتصاد امریکای جنوبی وارد یکی از بدترین بحران های یک دهه اخیرش شده و میزان تقاضای بازار خودروی آن بهبود چندانی را نشان نمی دهد.

با این حال دایملر وعده داده تا یک سال دیگر فرصت های شغلی در معرض خطر تعدیل که تعدادشان به 1500 نفر می رسد را حفظ خواهد کرد.
گفتنی است تعدیل این تعداد نفر بیش از 15% نیروی کار دایملر در برزیل را بیکار می کند. ولفانگ برنهارد – مدیر بخش تجاری دایملر گفت: این تصمیم نشان می دهد که ما حتی در شرایط سخت به دنبال راه حل های منصفانه ای هستیم.
شایان ذکر است بازار کامیون و اتوبوس های شش ماهه نخست سال برزیل افتی 44 درصدی داشته . گمان میرود که آثار سوء آن تا نیمه اول سال آینده نیز ادامه پیدا کند.
دایملر دارای دو تاسیسات مونتاژی کامیون و اتوبوس در برزیل است و برنامه هایی برای احداث یک واحد تولید خودروهای سواری در سال آینده دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X