ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کانال‌های پویا و نهال تلویزیون از امروز روی آنتن می‌روند

کانال‌های پویا و نهال تلویزیون از امروز روی آنتن می‌روند

مهر/ از امروز ۳۰ فروردین دو کانال‌ پویا و نهال به طور رسمی پخش برنامه های متناسب برای دو گروه سنی خردسال و کودک را در شبکه کودک آغاز می کنند.
محمد سرشار مدیر شبکه کودک درباره پخش برنامه در دو کانال تخصصی ویژه کودک و خردسال در شبکه کودک گفت: پخش برنامه های این شبکه با هویت و شکل بصری جدید همزمان با سالروز میلاد امام جواد (ع) از امروز ۳۰ فروردین از ساعت ۸ تا ۱۴ با لوگوی «پویا» ویژه خردسالان و از ساعت ۱۴ تا ۲۲ با لوگوی «نهال» ویژه کودکان از شبکه کودک روی آنتن می رود.

مدیر شبکه کودک با اشاره به اینکه تغییرات محتوایی و ظاهری شبکه کودک براساس مطالعات و بررسی‌ها درخصوص گرایش‌ها و نیازهای گروه سنی خردسال، کودک و نوجوان صورت گرفته است، بیان کرد: بنابراین بررسی ها، قالب برنامه های خردسال در ۷ دقیقه، برنامه کودک ۱۲ در دقیقه و نوجوان در ۲۲ دقیقه درنظر گرفته شده و اولویت پخش برنامه ها براساس تولیدات داخلی متناسب با فرهنگی دینی و بومی کشور است.

وی تخصصی شدن شبکه ها و هدف گذاری آموزشی و تربیتی را در دستور برنامه سازی های شبکه کودک دانست و گفت: برنامه های این شبکه در بسته های ۱۵ تایی در نظر گرفته شده است و از این پس تلاش می شود برنامه ها با موضوعات سطح بندی شده در زمان بندی های مشخص روی آنتن برود.

شبکه کودک از مهر پارسال به صورت آزمایشی پخش برنامه های خود را آغاز کرده بود.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده