ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رضاییان: بارسلونا از ملوان الهام گرفته است!

رضاییان: بارسلونا از ملوان الهام گرفته است!

فارس/ مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: ظاهرا بارسلونا از ملوان الهام گرفته که نمی‌تواند در مسابقاتش پیروز شود.
مسعود رضاییان در مورد علت پیروز نشدن ملوان در هفته‌های اخیر گفت: واقعا نمی‌دانم چرا پیروز نمی‌شویم. من شب گذشته بازی بارسلونا را دیدم. باشگاهی که همه امکانات را دارد اما این تیم هم پیروز نمی‌شود. این مسئله برایم جای شگفتی دارد که چرا بارسا پیروز نمی‌شود. ظاهرا بارسلونا در پیروز نشدن از ملوان الهام گرفته است. البته ما مثل آنها پرامکانات نیستیم.
وی در مورد اینکه بازیکنان ملوان به خاطر این نتایج جریمه می‌شوند یا نه زیرا تعیین پاداش تاثیری نداشته گفت: شاید تعیین پاداش 50 درصد جواب بدهد اما جریمه کردن در این شرایط اصلا جواب نمی‌دهد.
مدیرعامل ملوان در مورد اینکه این تیم در لیگ برتر می‌ماند یا نه گفت: ماندن یا نماندن ما بسیار زیاد به بازی با سایپا بستگی دارد. این مسابقه که جمعه برگزار می‌شود می‌تواند سکوی پرش ما باشد. با وجود این اگر شرایط جدول همین گونه باقی بماند و تیمی با 28 امتیاز در لیگ برتر ماندگار شود و تیم‌های پایین جدول همین گونه امتیاز بگیرند در آن صورت شانس ملوان برای بقا بیش از سیاه‌جامگان است زیرا سیاه‌جامگان 7 امتیاز برای بقا می‌خواهد و ما 5 امتیاز و راه‌آهن 9 امتیاز.
رضاییان تصریح کرد: بنابراین ما فکر می‌کنیم که شانس برای بقا بسیار زیادتر از سایر رقباست.
مدیرعامل ملوان در مورد دعوت از وزیر ورزش برای حضور در انزلی گفت: ما برای ایشان دعوت‌نامه ارسال کرده‌ایم تا روز جمعه در بازی با سایپا در ورزشگاه حضور پیدا کند و تماشاگر ویژه این مسابقه باشند. نمی‌خواهیم بحث داوری را با ایشان مطرح کنیم زیرا می‌دانیم باید گلایه‌های داوری خود را به کجا ببریم بلکه می‌خواهیم وزیر ورزش از نزدیک با پتانسیل ورزشی شهر انزلی آشنا شوند و بدانند که چه امکاناتی ما در این شهر داریم و چه ورزشکاران و قهرمانان ملی را در همه رشته‌ها به جامعه ورزشی تحویل دادیم.
رضاییان با اشاره به شرایط باشگاه‌های خصوصی گفت: متاسفانه هر 4 باشگاه خصوصی لیگ برتر در انتهای جدول قرار دارند. ملوان، سیاه‌جامگان، راه‌آهن و استقلال اهواز در خطر سقوط هستند و این معنایش آن است که مالکین خصوصی نمی‌توانند در لیگ برتر امکانات لازم برای تیم‌ها را فراهم کنند. ملوان حتی خصوصی هم نیست زیرا باشگاهی خصوصی است که مالک داشته باشد اما ما حتی مالک هم نداریم و در واقع یک باشگاه عمومی هستیم. باشگاهی که سهامش به مردم شهر انزلی هبه شده است. بنابراین می‌خواهیم وزیر ورزش شرایط این باشگاه را هم ببیند. ملوان قدمتی زیاد در فوتبال دارد و حق آب و گل در فوتبال ایران دارد.
مدیرعامل ملوان با انتقاد از محرومیت سه‌هفته‌ای سرپرست تیمش گفت: ناخدا احمدی سرپرست تیم ملوان تنها ارتشی لیگ برتر است که ظاهرا به مناسبت روز ارتش که 29 فروردین بود از سوی کمیته انضباطی مورد تقدیر قرار گرفته! و سه هفته محروم شده است آن هم به خاطر توهین به داور، ضربه به کمک داور و تحریک تماشاگران. در بازی با سپاهان ما اعتراض‌مان به داور نبود و به عملکرد کمک‌داور اعتراض داشتیم. ضربه‌ای هم به کمک‌داور نزده است. نمی‌دانم ایشان فقط گل دقیقه 92 مازیار زارع را به کمک داور تقدیم کرده. به او گفت که این گل تقدیم تو باشد. تقدیم گل باعث دوستی است اما ناخدا احمدی به خاطر این تقدیم گل سه هفته محروم شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده