ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور: توجه به اخلاق ایمنی و ایمنی اخلاقی در صنعت هوانوردی یک نیاز و ضرورت است

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور: توجه به اخلاق ایمنی و ایمنی اخلاقی در صنعت هوانوردی یک نیاز و ضرورت است

میزان/ رحمت‌اله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور بر ضرورت ارائه تعریفی مشخص از واژه ایمنی در صنعت هوانوردی تاکید کرد.
به گزارش میزان، درباره موضوع ایمنی در صنعت هوانوردی کشور گفت: اگر تعریف درستی از این واژه نداشته باشیم و آن را درک نکنیم هرگز نمی توانیم از این موضع ورود کنیم.
وی گفت: توجه به اخلاق ایمنی و همچنین ایمنی اخلاقی در صنعت هوانوردی یک نیاز و ضرورت است.
مه آبادی افزود: بهترین تعریف ارائه شده از واژه ایمنی در سند ایکائو آمده که طبق این تعریف، ایمنی وضعی است که در آن امکان آسیب افراد و خسارت اموال از طریق فرایند شناسایی خطر و مدیریت ریسک ایمنی به سطح قابل قبول کاهش داده می شود و در آن سطح می ماند.
وی ایمنی را موضوعی فرایندمحور عنوان کرد و گفت: باید به دنبال ارتقای ایمنی سیستم باشیم. ایمنی، موضوع تعطیلی بردار نیست بلکه نیازمند تداوم است.
مه آبادی ادامه داد: در کنار توجه به موضوع هایی همچون نظارت مستمر به مقررات، پیگیری آموزش و بررسی سامانه های پایش وضع سیستم، مدیریت ایمنی امری مهم است.
وی تصریح کرد: ما باید به ایمنی اعتقاد داشته باشیم و با رویکردی اخلاقی به دنبال پیاده سازی آن باشیم.
نخستین همایش مشترک دوروزه مدیران ایمنی صنعت هوانوردی کشور برای بررسی راهکارهای حفظ و افزایش ضریب ایمنی این صنعت در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X