ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دیک چنی: تنها برنده توافق،‌ ایران است

دیک چنی: تنها برنده توافق،‌ ایران است

باشگاه خبرنگاران/ معاون جورج دبلیو بوش مدعی شد توافق هسته ای ایران، فرصت ساخت سلاح هسته ای و موشک های بالستیک را برای این کشور فراهم کرده است.

به گزارش نیوزماکس، دیک چینی -- معاون سابق رئیس جمهور آمریکا – مدعی شد: "به نظر می رسد هدف باراک اوباما از توافق با ایران، تبدیل این کشور به قدرت برتر در خاورمیانه است. تنها برداشتی که می توان از این توافق و انگیزه های اوباما داشت این است که او می خواهد موقعیت ایران را در آن نقطه از جهان تقویت کند و این کشور را به قیمت به خطر افتادن امنیت متحدانمان، به یک نیروی برتر تبدیل کند."

به ادعای چینی، تنها برنده توافق،‌ ایران است. وی با تکرار ادعای های خود افزود: توافق هسته ای ایران فرصت ساخت سلاح هسته ای، موشک های بالستیک و تسلیحات متعارف را برای این کشور فراهم کرده است.

دیک چینی در ادامه افزود: آنها در این توافق به تمامی خواسته های خود رسیدند. تحیر مقامات صهیونیست، سعودی ها، اردنی ها، مصری ها، اماراتی ها و همه دوستان ما در منطقه، گویای این موضوع است. متحدان ما در منطقه احساس می کنند با توافق هسته ای ایران، امنیت آنها از سوی کشوری تهدید می شود که مسلح به سلاح هسته ای است.

چینی در پایان اظهار داشت: "سنای آمریکا در برابر یکی از مهمترین مسائل این دهه به طور کامل وا مانده است. با این وجود، نمی دانم چرا آنها اجازه دادند چنین اتفاقی بیفتد."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده