ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیا آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های قدیمی به تاخیر می افتد؟

آیا آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های قدیمی به تاخیر می افتد؟

وین فون/ به نظر می رسد ویندوز ۱۰ موبایل قرار نیست برای همه به طور همزمان منتشر شود. در حالی که اپراتور T-Mobile عرضه ی ویندوز ۱۰ موبایل در کشور های مختلف را کم کم آغاز می کند، اپراتور Bouygues Telecom در پاسخ به تاریخ عرضه ی ویندوز ۱۰ موبایل، تاریخ دیگری را برای عرضه ی ویندوز ۱۰ موبایل ذکر کرده است.

قبل از هر گونه پیش داوری و اظهار نظر، باید بگوییم که مایکروسافت هیچ گاه تاریخ دقیق عرضه ی ویندوز ۱۰ موبایل را اعلام نکرده است و منظور از تاخیر در انتشار این آپدیت، تفاوت گزارش های مختلف است. پیش از این شایعات و گزارشات تایید نشده خبر از انتشار ویندوز ۱۰ موبایل در اواسط ماه ژانویه یا همان اواخر دی می دادند، اما اکنون یکی از اپراتور ها در پاسخ به سوال یکی از کاربران، اعلام کرده که به روز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل تا اواخر فبریه ۲۰۱۶ منتشر نخواهد شد.

هر چند نمی توان به طور کل تاریخ اعلام شده از سوی این اپراتور را به تاریخ انتشار ویندوز ۱۰ موبایل برای تمام گوشی ها درست دانست، اما ممکن است عرضه ی ویندوز ۱۰ موبایل نهایی تا این تاریخ نیز عقب بیافتد. البته ذکر این نکته ضروریست که تاریخ عرضه ی ویندوز ۱۰ موبایل برای تمام اپراتور ها یکسان نیست و هر اپراتوری با توجه به آزمایشات خود و نسخه ای که قصد عرضه ی آن را دارد، در زمان متفاوتی به روز رسانی را منتشر کند.

آیا آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های قدیمی به تاخیر می افتد؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده