ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیران ضعیف مسکنی وزارت راه کنار گذاشته می‌شوند

وزارت راه یک مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی با اشاره به عملکرد ضعیف برخی مدیران رده میانی این وزارتخانه در حوزه مسکن و عدم تحقق اهداف تدوین شده، از در دستور کار قرار گرفتن تغییرات مدیریتی توسط وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،یکی از نگرانی‌های کارشناسان و صاحبنظران اقتصادی در ابتدای دولت یازدهم احتمال ضعیف بودن عملکرد وزیر راه و شهرسازی و معاون وی در حوزه حمل‌ونقل به دلیل عدم آشنایی جامع آخوندی نسبت به این بخش بود و تقریبا دغدغه چندانی در خصوص حوزه مسکن (با توجه به سابقه وزارت آخوندی در اوایل دهه 70) نداشتند.

با گذشت حدود سه سال، زیرمجموعه‌های حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی به واسطه انتصاب افراد باسابقه عملکرد خوبی را در کارنامه خود ثبت کرده، اما در بخش مسکن نمره زیرمجموعه‌های وزارت راه تقریبا صفر بوده است. از سال 92 تاکنون اگر "به روز رسانی آمار طرح جامع مسکن" را فاکتور بگیریم، دولت یازدهم هیچ کاری در این بخش انجام نداده است.

از سوی دیگر با وجود تاکید و وعده‌های رئیس‌جمهوری و وزیر راه و شهرسازی، پروژه‌های مسکن مهر با روندی بسیار کُند در حال تکمیل است و مشکلات عدیده‌ای گریبان این طرح را گرفته است. به اعتقاد شماری از مسئولان وزرات راه و شهرسازی یکی از دلایل اصلی بروز نابسامانی در طرح مهر مربوط به عملکرد نامید کننده برخی مدیران است.

مدیرانی که دانسته یا ندانسته مانند یک مانع بلند در مقابل پروژه‌های طرح مسکن مهر قد علم کرده‌اند و با سنگ‌اندازی مانع اتمام و تحویل واحدهای این طرح طی سه سال اخیر شده‌اند.

حال یکی از مقام‌های مسئول وزارت راه و شهرسازی از تغییرات مدیریتی در شماری از زیرمجموعه این وزارتخانه با هدف به حرکت در آمدن برخی طرح های مسکنی خبر داده است. به گفته این مقام مسئول، وزیر راه و شهرسازی با توجه به عملکرد ناامید کننده برخی مدیران، برنامه تغییر را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش تسنیم، این تغییر و تحول در مرحله اول بخش مسکن وزارت راه و شهرسازی را دگرگون می‌کند و احتمالا در مرحله بعدی به یکی از زیرمجموعه‌های حمل و نقلی هم تسری خواهد یافت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده