ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تجمع اعتراض‌آمیز زنان یمنی مقابل دفتر سازمان ملل

تجمع اعتراض‌آمیز زنان یمنی مقابل دفتر سازمان ملل

العالم/ زنان یمنی با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل در این کشور، تجاوز عربستان سعودی به کشورشان را محکوم کردند.

زنان شرکت کننده دراین تجمع ادامه حملات تجاوزکارانه عربستان سعودی به یمن در سایه سکوت و همدستی جامعه بین الملل را محکوم و کشتار زنان و کودکان را در زمره جنایت های کشتار جمعی قلمداد کردند.
خبرگزاری یمنی سبأ در گزارشی اعلام کرد، زنان معترض یمنی توقف تجاوز عربستان سعودی و لغو محاصره ظالمانه را که موجب فاجعه انسانی برای بیش از 25 میلیون یمنی شده است، خواستار شدند.
زنان یمنی در بیانیه ای موضع سازمان های بین المللی و درصدر آن سازمان ملل و شورای امنیت و سکوت مشکوک آنان درمحکوم کردن جنایت های فجیع ضد مردم بیگناه یمن را محکوم کردند.
زنان یمنی دراین بیانیه ، استفاده عربستان سعودی و همپیمانان متجاوزش از بمب های خوشه ای و سلاح های ممنوعه در حملات ضد یمن و ارتکاب جنایت های ضد بشری و کشتار جمعی درحق یمنی ها را محکوم کرده و آنرا مغایر با قوانین و ارزش های انسانی و بین المللی برشمردند.
دراین بیانیه از همه ملت ها و آزادگان جهان و سازمان های بین المللی خواستند که در مقابله با تجاوزگری دشمنان و محاصره ظالمانه یمن، در کنار ملت این کشور قرار گیرند و از آنان حمایت کنند.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده