ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مراکز پژوهشی جهاددانشگاهی محل مناسبی برای فعالیت نخبگان هستند

مراکز پژوهشی جهاددانشگاهی محل مناسبی برای فعالیت نخبگان هستند

ایسنا/ رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری، جهاددانشگاهی را سازمانی با پتانسیل قوی در زمینه پژوهشی، علمی و آموزشی عنوان کرد.
مجتبی بنیادیان از وجود یک ارتباط ارزشمند بین بنیاد نخبگان استان با برخی مراکز علمی آموزشی مانند جهاددانشگاهی خبر داد و افزود: خوشبختانه در حال حاضر تعامل بسیار خوبی بین مراکز دانشگاهی، پژوهشی و آموزش و پرورش با بنیاد نخبگان استان برقرار شده است.
وی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری در جذب نخبگان در سطح بسیار بالایی نسبت به سایر استان‌ها قرار دارد، خاطرنشان کرد: این آمار نشان‌دهنده وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیار بالای نخبگان استان است که با وجود آن می‌توان در سطح علمی در جایگاه خوبی قرار گرفت.
رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری با ابراز امیدواری از وجود پتانسیل قوی در جهاددانشگاهی خاطرنشان کرد: در این راستا می توان به نخبگان نیز کمک کرد.
بنیادیان افزود: جهاددانشگاهی یک مرکز آموزشی - پژوهشی است که در سطح ملی در حال فعالیت است و در واقع مراکز پژوهشی در جهاددانشگاهی استان وجود دارد که می‌تواند محل خوبی برای فعالیت برخی نخبگان استان باشد.

وی به مرکز پژوهشی رویان اشاره کرد و افزود: پژوهشکده رویان و پژوهشکده‌های دیگر که در بحث آی تی فعالیت می‌کنند، محل خوبی برای فعالیت برخی نخبگان استان هستند و می‌توانند برخی نخبگان استان را تحت پوشش قرار دهند.
بنیادیان تصریح کرد: در اجرای اهداف خود از خرداد ماه سال جاری کمیته‌ای تحت عنوان «کمیته علم و فناوری» در استان تشکیل شده که متشکل از مراکز آموزشی، تحقیقاتی، جهاددانشگاهی، مراکز رشد و پارک علم و فناوری است و در این راستا نتایج بسیار خوبی بدست آمده که امیدواریم منجر به تولید علم و فناوری شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X