ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چطور بیانیه عذرخواهی تیم استقلال، بیانیه رحمتی شد؟!

چطور بیانیه عذرخواهی تیم استقلال، بیانیه رحمتی شد؟!

خبرآنلاین/ روز شنبه در باشگاه استقلال اتفاق جالبی افتاد چون بازیکنان و کل اعضای تیم، ناراحت از شکست استقلال در دربی، در پی آن بودند که هواداران را کمی آرام کنند.
در این شرایط بهترین راه حل این بود که از هواداران عذرخواهی کنند چرا که آنها می‌گفتند چرا همه سکوت کرده‌اند و حتی یک عذرخواهی ساده نمی‌کنند. این بود که بیانیه‌ای با عنوان عذرخواهی از مردم توسط کل بازیکنان و مربیان تنظیم و قرار شد منتشر شود اما به شکل عجیبی این بیانیه که قرار بود از سوی کل تیم باشد، با عنوان پیام مهدی رحمتی برای هواداران صادر شد! این مسئله با تعجب بازیکنان تیم همراه شد و برایشان عجیب بود چطور چنین اتفاقی افتاده است. هنوز معلوم نیست پشت پرده این اتفاق چیست اما آنچه پیداست، پیام عذرخواهی از سوی هر بازیکنی که منتشر می‌شد، می‌توانست در چنین شرایط سختی به نفع او باشد.
وقتی تیم باخته و هواداران خشمگین هستند، تنها عذرخواهی است که می‌تواند آنها را آرام کند. در شرایطی هم که استقلال باخته بود و حتی مظلومی از هواداران عذر نخواست، هر بازیکنی می‌توانست با انتشار پیام عذرخواهی، دل هواداران را به دست بیاورد.
اما اتفاق جالب‌تر بعد از ظهر یک‌شنبه افتاد. خسرو حیدری که گویا در جریان اتفاقات نبود، پیام عذرخواهی‌‌اش را که از شب دربی آماده کرده بود، منتشر کرد تا از قضا، پیام عذرخواهی او نزدیک به یک ساعت پیش از پیام مهدی رحمتی در فضای مجازی بپیچد و در خبرگزاری‌ها هم منعکس شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده