نجات سرباز میراث فرهنگی در ارتفاعات الموت

نجات سرباز میراث فرهنگی در ارتفاعات الموت

باشگاه خبرنگاران/ سرباز ظیفه سازمان میراث فرهنگی که در ارتفاعات الموت دچار حادثه شد که خوشبختانه با تلاش نیرو‌های اورژانس نجات یافت.

صبح روز دوشنبه 30 فروردین ماه 1395 در ساعت 08:11 ماموریتی مبنی بر سقوط سرباز وظیفه میراث فرهنگی به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام شد.
احمد قاسمی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین درباره این خبر گفت: ماموریت مورد نظر سقوط سرباز وظیفه( از نگهبانان میراث فرهنگی) از سطح همتراز در قلعه لمبسر از ارتفاعات رازمیان( الموت شرقی)، که دچار شکستگی زانو شده بود.
وی ادامه داد: پرسنل همیشه آماده پایگاه فوریت های رازمیان پس از گذشت شش دقیقه خود را به نزدیکی محل اعلام شده رسانده اما گویا محل حادثه مسیر پر پیچ و خمی‌است که تکنسین ها را مجبور به پیاده روی ادامه مسیر کرده، و این دو تکنسین کوشا پس از گذشت 25 دقیقه پیاده روی در ارتفاعات که دارای پله های بسیار زیاد و مسیر لغزنده ای بوده خود را به مصدوم رساندند.
قاسمی در ادامه افزود: تکنسین ها پس ار انجام اقدامات درمانی اولیه مصدوم را روی تخته پشتی فیکس کرده و به کمک چند تن از اعضاء مصدوم را از همان مسیر خطرناک به کنار آمبولانس رساندند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: با وجود این‌که این مسیر خطرناک شاید باعث وارد شدن صدمه به خود تکنسین ها می شد اما این موضوع مانع کار آنان نشد.
وی بیان کرد :حال کنونی مصدوم رو بهبود است و جهت ادامه مراحل درمان تحویل درمانگاه رازمیان شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نجات سرباز میراث فرهنگی در ارتفاعات الموت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X