ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نجات سرباز میراث فرهنگی در ارتفاعات الموت

نجات سرباز میراث فرهنگی در ارتفاعات الموت

باشگاه خبرنگاران/ سرباز ظیفه سازمان میراث فرهنگی که در ارتفاعات الموت دچار حادثه شد که خوشبختانه با تلاش نیرو‌های اورژانس نجات یافت.

صبح روز دوشنبه 30 فروردین ماه 1395 در ساعت 08:11 ماموریتی مبنی بر سقوط سرباز وظیفه میراث فرهنگی به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین اعلام شد.
احمد قاسمی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین درباره این خبر گفت: ماموریت مورد نظر سقوط سرباز وظیفه( از نگهبانان میراث فرهنگی) از سطح همتراز در قلعه لمبسر از ارتفاعات رازمیان( الموت شرقی)، که دچار شکستگی زانو شده بود.
وی ادامه داد: پرسنل همیشه آماده پایگاه فوریت های رازمیان پس از گذشت شش دقیقه خود را به نزدیکی محل اعلام شده رسانده اما گویا محل حادثه مسیر پر پیچ و خمی‌است که تکنسین ها را مجبور به پیاده روی ادامه مسیر کرده، و این دو تکنسین کوشا پس از گذشت 25 دقیقه پیاده روی در ارتفاعات که دارای پله های بسیار زیاد و مسیر لغزنده ای بوده خود را به مصدوم رساندند.
قاسمی در ادامه افزود: تکنسین ها پس ار انجام اقدامات درمانی اولیه مصدوم را روی تخته پشتی فیکس کرده و به کمک چند تن از اعضاء مصدوم را از همان مسیر خطرناک به کنار آمبولانس رساندند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: با وجود این‌که این مسیر خطرناک شاید باعث وارد شدن صدمه به خود تکنسین ها می شد اما این موضوع مانع کار آنان نشد.
وی بیان کرد :حال کنونی مصدوم رو بهبود است و جهت ادامه مراحل درمان تحویل درمانگاه رازمیان شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده