ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحلیل عسگر اولادی از بسته خروج از رکود دولت

تحلیل عسگر اولادی از بسته خروج از رکود دولت

باشگاه خبرنگاران/ عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: در بسته تسریع در رونق اقتصادی، صادرات و مسائل بانکی و اقتصاد مقاومتی شفاف بیان شده است.

اسدالله عسگر اولادی رئیس اتاق ایران و چین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بسته تسریع در رونق اقتصادی که از طرف دولت ارائه شد، گفت: باید روی این بسته بیشتر کار شود و من این بسته را نارسا می‌بینم.

وی افزود: در این بسته به بخش کشاورزی توجه نشده و همچنین بخش صادرات نیز از شفافیت لازم برخوردار نبود.

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تصریح کرد: در این بسته به خدمات فنی و مهندسی توجه جدی نشده و مسائل بانکی نیز به طور شفاف بیان نشده است.

به گفته رئیس اتاق ایران و چین باید این بسته توسط کارآفرینان و فعالان اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد تا ایرادات آن رفع شود.

وی ادامه داد: متأسفانه در این بسته به نظر بخش خصوصی فقط در ظاهر توجه شده و در باطن توجه جدی به بخش خصوصی نشده است همچنین به اقتصاد مقاومتی نیز در این بسته اشاره شده اما از شفافیت لازم برخوردار نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده