تحلیل عسگر اولادی از بسته خروج از رکود دولت

تحلیل عسگر اولادی از بسته خروج از رکود دولت

باشگاه خبرنگاران/ عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: در بسته تسریع در رونق اقتصادی، صادرات و مسائل بانکی و اقتصاد مقاومتی شفاف بیان شده است.

اسدالله عسگر اولادی رئیس اتاق ایران و چین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بسته تسریع در رونق اقتصادی که از طرف دولت ارائه شد، گفت: باید روی این بسته بیشتر کار شود و من این بسته را نارسا می‌بینم.

وی افزود: در این بسته به بخش کشاورزی توجه نشده و همچنین بخش صادرات نیز از شفافیت لازم برخوردار نبود.

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تصریح کرد: در این بسته به خدمات فنی و مهندسی توجه جدی نشده و مسائل بانکی نیز به طور شفاف بیان نشده است.

به گفته رئیس اتاق ایران و چین باید این بسته توسط کارآفرینان و فعالان اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد تا ایرادات آن رفع شود.

وی ادامه داد: متأسفانه در این بسته به نظر بخش خصوصی فقط در ظاهر توجه شده و در باطن توجه جدی به بخش خصوصی نشده است همچنین به اقتصاد مقاومتی نیز در این بسته اشاره شده اما از شفافیت لازم برخوردار نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحلیل عسگر اولادی از بسته خروج از رکود دولت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X