ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تسخیر کنندگان لانه جاسوسی: آمریکایی‌ها اصرار دارند سفارتخانه نفوذ خود را مجدد راه‌اندازی کنند

تسخیر کنندگان لانه جاسوسی: آمریکایی‌ها اصرار دارند سفارتخانه نفوذ خود را مجدد راه‌اندازی کنند

نسیم/ دانشجویان سابق شرکت کننده در تسخیر لانه جاسوسی مطرح کردند: اگر بیش از خطوط قرمز نظام با آمریکا جلو برویم دچار غافلگیری راهبردی می‌شویم.مسئله اصلی نفوذ، نفوذ فکری در افراد است.

به گزارش خبرنگار «نسیم»، ویژه برنامه "سفارت نفوذ" با حضور شرکت کنندگان فاتحان لانه جاسوسی در محل این لانه در حال برگزار است.حسین دهقان‌پور دانشجوی وقت دانشگاه ملی در این مراسم با بیان اینکه چند بحث نفوذ وجود دارد گفت: نفوذ گاهی به معنای جمع آوری اطلاعات است.دهقان‌پور خاطر نشان کرد: مسئله اصلی نفوذ، نفوذ فکری در افراد است که این یکی از مشکلات است که از اوایل انقلاب وجود داشته.در ادامه این مراسم محمدرضا فیاض از دیگر شرکت کنندگان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا با بیان اینکه باید فضای سیاسی و اجتماعی آن روز بررسی شود گفت: ما آن روز تصمیم گرفتیم برای اعتراض به آمریکا این کار را انجام دهیم گفت: سناریوی ما این بود که مردم وارد صحنه شوند و ما به قسمت مرکزی سفارت امریکا حمله نکنیم.

وی با بیان اینکه بعد از فتح سفارت و بررسی اسناد، حرکت اعتراضی ما تبدیل به یک حرکت انقلابی شد گفت: بعد از این جریان مردم می‌خواستند این راه را ادامه دهند.فیاض با بیان اینکه این سفارتخانه محل عملیات و شبکه‌سازی نفوذ است گفت: برای همین انها اصرار دارند با ایران ارتباط پیدا کنند؛ انها قصد دارند این شبکه را مجدد راه اندازی کرده و آن را گسترش دهند.در ادامه دهقان‌پور اظهار داشت: در اسناد لانه جاسوسی، وقایع کردستان، سیستان و بلوچستان و شکست انقلاب را بررسی کرده بودند گفت: در این اسناد نهایتا به صدام رسیده بودند.وی خاطر نشان کرد: ما با آمریکایی‌ها قطع رابطه نکردیم، آنها بودند که قطع رابطه کردند.

این عضو شرکت کننده در تسخیر لانه جاسوسی با بیان اینکه با گروگان‌ها، ابهت آمریکا شکست گفت: امام این حرکت را هدایت کرد و مردم حمایت کردند.
وی خاطر نشان کرد: امام تلویحا جریان تسخیر لانه جاسوسی را به ریاست جمهوری ربط می‌دهند که آمریکا نمی‌تواند دخالت کند و در نتیجه جریانات داخل کشور فروکش کرد.دهقان‌پور اظهار داشت: اصل فروپاشی شوروی، انقلاب اسلامی و تسخیر لانه بود.در ادامه فیاض اظهار داشت: حمایت امام و پشتیبانی مردم از تسخیر لانه باعث مطرح شدن انقلاب دوم شد.

جعفر شاکری از دیگر دانشجویان شرکت کننده در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ادامه با بیان اینکه دانشجویان به عنوان بخشی ازجامعه استنباط دقیقی از امریکا بدست اورده بودند گفت: استنباط این بود که آمریکایی‌ها انقلاب ما را به رسمیت نشناخته و دائم در حال توطیه علیه انقلاب هستند و لذا از آن زمان تاکنون برنامه براندازی امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تغییر نکرده است.وی خاطر نشان کرد: امروز آمریکایی‌ها به دنبال توطئه‌های متعدد هستند و روحیه استکباری آنها روز به روز تقویت شده است.فیاض در ادامه با بیان اینکه بعد از تسخیر سفارت آمریکا، برای تسخیر سفارت انگلیس هم برنامه بود گفت: امام با درایت اجازه ندادند و جلوی هرگونه حرکت خارج از راهبرد دانشجویان خط امام را گرفتند.

شاکری در ادامه با بیان اینکه هنوز ایران در منطقه حرف اول را میزند گفت: از این رو روحیه استکباری امریکا نیز هنور نسبت به ما پابرجاست و این به گونه‌ای است که بودجه رسمی جهت براندازی ما تصویب شده است که هرچند ١٠ سالی است که این بودجه به اسم بسط دموکراسی و حقوق بشر تصویب می‌شود اما هدف اصلی آن بحث نفوذ است.محمدرضا فیاض در ادامه با بیان اینکه سیاست آمریکا در قبال دیگر قدرت‌‎ها چون شوروی نیز همان سیاستی است که در قبال ایران پیش گرفته بود گفت: بنایراین اگر روسیه یک لحظه غفلتی راهبردی کند بزرگترین ضربه را خواهد خورد.وی افزود: یکی از برنامه‌های داعش ضربه زدن به روسیه است، از این رو روس‌ها به دنبال مقابله با داعش در سوریه برآمدند و اگر بیش از خطوط قرمز نظام در مواجهه با امریکا جلو برویم دچار غافلگیری راهبردی میشویم.در ادامه شاکری با بیان اینکه شعار مرگ بر امریکا یک پیام فراگیر مردمی و غیردولتی است گفت: این شعار عقبه‌ای مفهمومی دارد.وی با بیان اینکه امریکا از سال ٣٢ به بعد با ایران مانند کشوری که تحت قیومیت است برخورد کرده و هنوز هم تغییری نکرده است گفت: آمریکا همواره نسبت به ما با سیاست خصمانه برخورد می‌کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده