ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عاشقی یعنی این… -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز
,love means ...,درس عاشقی را از این زن بیاموزید + عکس,درس عشق و فداکاری,[categoriy]

عاشقی یعنی این…

عاشقی یعنی این… -آکاlove means ...,درس عاشقی را از این زن بیاموزید + عکس,درس عشق و فداکاری,همسر سید حسین آملی,همسران جانبازان,خواندنی های جالب

آکاایران: عاشقی یعنی این…

آکاایران: درس عشق و فداکاری را از این خانم بایدآموخت.  نقش همسران جانبازان هشت سال حماسه و دفاع در حیات این عزیزان، امری غیر قابل انکار و البته ستودنی است. محبت مادرانه در کنار عشق ورزی همسرانه چیزی است که لازمه وجود یک زن نمونه و کامل است و این امر بدون اغراق در وجود همسران جانبازان بویژه جانبازانی که نیاز به مراقبت ویژه و رسیدگی های خاص دارند، دیده می شود.

همسر جانباز قطع نخاعی ما “سید حسین آملی ” از همان دست بانوان نمونه ای است که سال ها زحمت پرستاری را به جان خریده و آرزویش دیدن لبخند رضایت همسرش است. 


در طول انجام مناسک حج می شد جلوه هایی از زنانگی و عطوفت را در وجود همسران صادق و فداکار جانبازان قطع نخاعی دید که در انجام مناسک حج همسران خود نه تنها نهایت دقت را به کار برده اند بلکه اعمال خود را نیز به نحو احسن به انجام رسانده اند.
به گزارش آکاایران: نمونه اش همین عکس ها که همسر یک جانباز قطع نخاعی در کنار همسرش دعا می خواند و حتی برای لحظه ای او را تنها نمی گذارد. شاید این مقبول ترین حجی است که دیده ایم.


 


,love means ...,درس عاشقی را از این زن بیاموزید + عکس,درس عشق و فداکاری,[categoriy]

عاشقی یعنی این…


,love means ...,درس عاشقی را از این زن بیاموزید + عکس,درس عشق و فداکاری,[categoriy]

عاشقی یعنی این…

[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده