ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجلس جدید بازوی توسعه برای دولت است

به گزارش خبرنگار مهر، نورمحمد تربتی نژاد، شامگاه پنجشنبه در دیدار با آیت الله نورمفیدی، گفت: مجلس جدید تعاملی است و در استان هم باید این شیوه اعمال شود. می خواهیم بازوی توسعه باشیم و می توانیم با حمایت یکدیگر به این هدف جامه عمل بپوشانیم.

وی بیان کرد: استان ما از نظر شاخص های توسعه ای بسیار عقب است. از نظر اشتغال و صنعت در رده هایی پایین هستیم. این ها در حالی است که استان ما ۱۱۱ درصد مالیات پرداخته است و این یعنی هم بدهکاری ها و هم معوقات را پرداخته و نشان دهنده مشارکت مردم منطقه در توسعه استان است.

تربتی نژاد اظهار کرد: باید پروژه های استان را با وحدت رویه به نتیجه برسانیم. متاسفانه برخی پروژه ها را وقتی به نتیجه می رسیم که از دور خارج شده اند. لذا باید دنبال پروژه های جدید و به روز برای استان باشیم.

شهرام کوسه غراوی، نمایند مردم شرق استان گلستان هم در این دیدار بیان کرد: بیشترین کاری که می توانیم انجام دهیم همگرایی نمایندگان و دولت است. می توان با همکاری به شعار سال جامه عمل بپوشانیم و سرعت توسعه را بیشتر کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده