ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هیچ وجدان بیدار سیاسی موفقیت های دولت را نادیده نمی گیرد

به گزارش ایرنا حمیدرضا مومنیان پنجشنبه شب در همایش جوان در آینه آینده در خانه تاریخی عطارهای کاشان اظهار کرد: به فرجام رسیدن برنامه جامع اقدام مشترک فراز و نشیب ها و پیچ های تاریخی سنگینی داشت که هر کدام اگر تدبیری دنبال آن نبود و اگر اندیشمندانه حرکت نمی شد، سیر قهقرایی گذشته دنبال می شد و مردم گرفتاری های بیشتری داشتند.
وی گفت: یکی از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید، بیرون کشیدن کشور از اوضاع نابسامانی بود که از دولت گذشته به ارث رسیده بود و هر گوشه آن تدبیری می خواست که جمع و جور کردن آن هم کار سختی بود.
مومنیان خاطرنشان کرد: جهت گیری دولت در راستای حل مشکلات داخلی و دیپلماسی فعال در حوزه خارجی و مصداق آن مذاکرات هسته ای بود که افق روشنی از جانب پرداختن به سیاست حوزه خارجی تعریف می شد و برجام و این دیپلماسی سیاسی دولت تدبیر و امید یکی از وجوه افتخار نظام بود.
وی افزود: به بهانه های مختلف دستاوردهای دولت را زیر سوال بردن بی انصافی است، این خدمات قابل کتمان نیست و عجیب است که امروز نگرانیم، نکند تحریم ها لغو شود.
مومنیان افزود: این دولت عصاره نظام بعد از 37 سال است و برجام نماد اقتدار نظام در حوزه بین الملل است.
3009/6021

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده