1196 دوره آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای در بخش دولتی استان یزد برگزار شد

فنی و حرفه‌ای رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی‌و‌حرفه‌ای استان یزد گفت: سال گذشته ۱۱۹۶ دوره آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای در بخش دولتی استان یزد برگزار شد.

آرش پژمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به اینکه سال گذشته مجموعاً 3 هزار و 466 دوره آموزش فنی‌و‌حرفه ایی در مراکز خصوصی و دولتی استان یزد برگزار شده است اظهار داشت: از این تعداد یک هزار و 196 دوره شامل بخش دولتی بوده است.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی‌و‌حرفه‌ای استان یزد عملکرد این دوره‌ها را خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: تعداد مجموع شرکت‌کنندگان خانم و آقا در این دوره‌ها 32 هزار و 746 نفر اعلام کرد که از این تعداد 18 هزار و 465 نفر خانم و 14 هزار و 281 نفر آقا بودند.

پژمان دوره‌های آموزش بخش دولتی را یک هزارو 196 دوره اعلام کرد که در این دوره‌ها 9 هزار و 102 نفر خانم و 10 هزار و 283 نفر آقا استقبال کردن که جمع تعداد شرکت‌کنندگان بخش دولتی را 19 هزار و 385 نفر اعلام کرد.

وی افزود: دوره‌هایی که بیشترین استقبال را از سوی شرکت‌کنندگان داشته است شامل مراقبت زیبایی، صنایع پوشاک، فناوری اطلاعات و صنایع

ساختمان است که از این دوره‌ها خواهران از دوره‌های مراقبت زیبایی، صنایع پوشاک و فناوری اطلاعات بیش‌ترین استقبال را کرده و برادران از دوره‌های صنایع ساختمان و فناوری اطلاعات بیش‌ترین استقبال را داشته‌اند.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی و حرفه‌ای استان یزد سهم بخش دولتی را در برگزاری این دوره‌ها 60 درصد اعلام کرد و گفت: شرکت کنندگان در دوره‌های فنی و حرفه‌ای یزد رضایت نسبی از برگزاری و کیفیت دوره‌ها داشتند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «1196 دوره آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای در بخش دولتی استان یزد برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X