ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

1196 دوره آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای در بخش دولتی استان یزد برگزار شد

فنی و حرفه‌ای رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی‌و‌حرفه‌ای استان یزد گفت: سال گذشته ۱۱۹۶ دوره آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای در بخش دولتی استان یزد برگزار شد.

آرش پژمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به اینکه سال گذشته مجموعاً 3 هزار و 466 دوره آموزش فنی‌و‌حرفه ایی در مراکز خصوصی و دولتی استان یزد برگزار شده است اظهار داشت: از این تعداد یک هزار و 196 دوره شامل بخش دولتی بوده است.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی‌و‌حرفه‌ای استان یزد عملکرد این دوره‌ها را خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: تعداد مجموع شرکت‌کنندگان خانم و آقا در این دوره‌ها 32 هزار و 746 نفر اعلام کرد که از این تعداد 18 هزار و 465 نفر خانم و 14 هزار و 281 نفر آقا بودند.

پژمان دوره‌های آموزش بخش دولتی را یک هزارو 196 دوره اعلام کرد که در این دوره‌ها 9 هزار و 102 نفر خانم و 10 هزار و 283 نفر آقا استقبال کردن که جمع تعداد شرکت‌کنندگان بخش دولتی را 19 هزار و 385 نفر اعلام کرد.

وی افزود: دوره‌هایی که بیشترین استقبال را از سوی شرکت‌کنندگان داشته است شامل مراقبت زیبایی، صنایع پوشاک، فناوری اطلاعات و صنایع

ساختمان است که از این دوره‌ها خواهران از دوره‌های مراقبت زیبایی، صنایع پوشاک و فناوری اطلاعات بیش‌ترین استقبال را کرده و برادران از دوره‌های صنایع ساختمان و فناوری اطلاعات بیش‌ترین استقبال را داشته‌اند.

رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی و حرفه‌ای استان یزد سهم بخش دولتی را در برگزاری این دوره‌ها 60 درصد اعلام کرد و گفت: شرکت کنندگان در دوره‌های فنی و حرفه‌ای یزد رضایت نسبی از برگزاری و کیفیت دوره‌ها داشتند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده