ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معارفه در معاونت برنامه ­ریزی و منابع مالی سازمان صداوسیما

معارفه در معاونت برنامه ­ریزی و منابع مالی سازمان صداوسیما

مهر/ در جلسه‌­ای با حضور مهدی مجتهد معاون برنامه ­ریزی و منابع مالی، سعید علوی ­وفا به عنوان مدیرکل دفتر برنامه ­ریزی محتوایی معارفه شد.
مهدی مجتهد معاون برنامه ­ریزی و منابع مالی رسانه ملی در جلسه ای با اشاره به دیدار مدیران و مسئولان رسانه ملی با مقام معظم رهبری، گفت: تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر برنامه ­ریزی دقیق و عالمانه برای تحقق وظایف رسانه ملی نقشه و چراغ راه رسانه ملی جهت توفیق در عرصه جنگ نرم است.

وی افزود: سخنان رهبر انقلاب بیانگر اهمیت، تأثیر و نقش بی ­بدیل برنامه ­ریزی و به ویژه برنامه­ ریزی محتوایی، مدیریت و مهندسی پیام است و همین امر باعث افزایش مسئولیت معاونت برنامه­ ریزی و منابع مالی و به خصوص دفتر برنامه­ ریزی محتوایی در حوزه تولید محتوا، و عمق ­بخشی به پیام در رسانه ملی است.

مجتهد تصریح کرد: معاونت برنامه ­ریزی و منابع مالی به عنوان چرخ محرک سازمان با عزمی راسخ و تلاشی جهادی و همکاری با سایر معاونت ­ها و حوزه­ ها در جهت تحقق منویات و انتظارات مقام معظم رهبری اقدام خواهد کرد.

معاون برنامه ­ریزی و منابع مالی در خاتمه ضمن معرفی سعید علوی­ وفا به عنوان مدیرکل دفتر برنامه ­ریزی محتوایی درباره ماموریت های اصلی وی بیان کرد: ایجاد ساز­ و کارهای مناسب و انجام تدابیر و اقدامات لازم برای تحقق و ارتقای مدیریت و مهندسی پیام با برنامه­ ریزی محتوایی منسجم، کارآمد و اثربخش براساس سیاست­ ها و راهبردهای نظام و رسانه ملی، تلاش برای تقویت محتوای برنامه­ ها با هدف تعمیق باورهای دینی و انقلابی مردم و ترویج مؤثر سبک زندگی اسلامی- ایرانی در ساختارهای گوناگون، برنامه­ سازی، تهیه و تدوین دستورالعمل­ و راهنمای برنامه ­سازی در مناسبت­ ها و موضوعات اولویت­ دار رسانه ملی از وظایف و مأموریت ­های اصلی دفتر برنامه ریزی محتوایی است.

مجتهد با تأکید بر تدوین و ابلاغ پیوست محتوایی بخشنامه­ های برنامه و بودجه سالانه توسط دفتر برنامه ­ریزی محتوایی، افزود: امید است با بهره ­گیری از اسناد بالادستی، متناسب با هویت و مأموریت حوزه­ های برنامه ­ساز و رصد دقیق و مستمر خواست­ ها، نیازها و مصلحت مخاطب هدف با همکاری مراجع ذی­ ربط این امر میسر شود.

وی برقراری هماهنگی و ارتباط بین شورای عالی سیاستگذاری و شوراهای تخصصی محتوایی و طرح و برنامه­ های حوزه­ های پیام برای هماهنگی طرح و برنامه ­ها، تعمیق پیام و نظارت بر حسن اجرای مصوبات، ایجاد ساز و کار و ارزیابی مستمر عملکرد محتوایی حوزه­ های پیام و تهیه گزارش­ های تحلیلی لازم، تهیه و تدوین گزارش ادواری و موردی به منظور اجرای سیاست­ های کلی و بخشنامه­ های بودجه سالانه در حوزه محتوا را از دیگر انتظارات خود از دفتر برنامه ­ریزی محتوایی دانست.

سعید علوی­ وفا دارای دکترای مدیریت راهبردی از دانشگاه عالی دفاع ملی است که قبل از این مدیریت ارزیابی عملکرد و تحلیل محتوا را به عهده داشته است و همچنین تألیف ۱۳ مقاله علمی پژوهشی را در کارنامه خود دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X