ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حجت الاسلام فاضل میبدی: اتفاقات اصفهان مغایر با اخلاق اسلامی بود

حجت الاسلام فاضل میبدی: اتفاقات اصفهان مغایر با اخلاق اسلامی بود

ایلنا/عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رفتاری که برخی در اصفهان در واکنش به سفر یک فرد انگلیسی انجام دادند، نه تنها مغایر با فرهنگ ایرانی بلکه مغایر با اخلاق اسلامی هم بود.

حجت الاسلام محمد تقی فاضل میبدی عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: با مطالعه ومداقه در تاریخ درمی‌یابیم که همواره گروهی قلیل و تندرو بوده‌اند که در مقابل خواست و اراده مردم ایستاده‌اند و علیه مصالح ومنافع ملی وجمعی اقدام کرده‌اند.
عضو مجمع محققین ومدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از افرادی که تریبون‌های مذهبی دایرشده در ایام محرم را به محفلی برای ابراز اغراض جناحی شان تبدیل کردند، گفت: مخالفان برجام باید دلایل مخالفت خود را به صورت منطقی و علمی در روزنامه‌ها و نشریات متکثر تحت مدیریتشان بیان می کردند نه اینکه از مراسم عزاداری امام حسین(ع) سوءاستفاده کنند و این مراسم مذهبی را به محفل ومحملی برای پیشبر اغراض جناحی شان تبدیل کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده