ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مقام حزب الله: عربستان از وتوی خود علیه میشل عون دست بردارد

مقام حزب الله: عربستان از وتوی خود علیه میشل عون دست بردارد

ایسنا/ معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد که حزب الله در کنار مردم در تحرکات مسالمت آمیز و بر حقشان می‌ایستد.

به گزارش سایت اینترنتی النشره، نبیل قاووق، معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: از ملزومات نبرد علیه دشمنان لبنان این است که موضع لبنان مستحکم شود.
وی عنوان داشت: آن گروهی که به قدرت چنگ می‌زند، مسیر تضعیف جایگاه لبنان را در مقابله با تجاوز تکفیری‌ در پیش گرفته است و از عمد محور مقاومت را که وارد نبردی برای حفاظت از لبنان شده است هدف قرار می‌دهد و همچنین از گروه‌های مسلح در سوریه که امنیت و ملت سوریه را هدف قرار داده‌اند حمایت می‌کند.

وی عنوان داشت: گروهی که به قدرت چنگ می‌زند به فساد خود ادامه داد تا جایی که مردم از سر دردمندی صدایشان درآمد چرا که آب و برق و نظافت وجود ندارد و زباله‌ها خیابان‌ها و خانه‌ها را پر کرده‌اند و بوی زباله‌ها به خانه‌ها رسیده است.

نبیل قاووق خاطرنشان کرد: حزب الله در کنار مردم در تحرکات مسالمت آمیز و برحقشان می‌ایستد. حزب الله مردم خود را در مقابله با دشمنی‌ها یا محرومیت‌ رها نمی‌کند. ما از تحرکات مردمی و مسائل مربوط به مردم حمایت می‌کنیم.

وی افزود: تندروی طرف دیگر تبلور تندروی نظام سعودی در بحران‌های منطقه است به گونه‌ای که موضع عربستان مانع اصلی در حل و فصل بحران‌های یمن،‌ بحرین، عراق، سوریه و لبنان است.

این مقام حزب الله تصریح کرد: راه حل در لبنان این است که عربستان وتویی را که بر کاندید شدن میشل عون، رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح اعمال می‌کند دست بردارد.

وی تاکید کرد: تلاش‌ طرف دیگر برای شکست میشل عون از قبل محکوم به شکست است و آن‌ها به جایی رسیده‌اند که در طوفان شکست و کورکورانه عمل کردن گیر افتاده است و گروه‌ دیگر هیچ راهی ندارد جز این که به حرف مردم گوش فرا دهد و مسلک خود بزرگ‌بینی و حیله‌گری خود را کنار بگذارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده