ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کانون هواداران پرسپولیس: آن 4 نفر خودشان گفتند استقلالی هستند

کانون هواداران پرسپولیس: آن 4 نفر خودشان گفتند استقلالی هستند

کاپ/ سرپرست کانون هواداران پرسپولیس گفت: مخاطب ما باشگاه استقلال و هوادارانش نبودند.
عباس اسماعیل بیگی درباره اظهارات مسوول کانون مشوقین استقلال اظهار داشت: رامین همتی از دوستان من است. ولی من نمی دانم درباره کدام توهین به استقلال صحبت کرده اند. عده ای در تمرین پرسپولیس بی نظمی ایجاد کرده بودند و ما در کمال آرامش با آنها برخورد کردیم. حالا اینکه چرا یک کار فرهنگی از سوی ما توهین به هواداران استقلال تلقی می شود نامشخص است.
وی ادامه داد: همانطور که من پیش از این توضیح دادم ما ابتدا نفرات خودمان را کنار این افراد قرار دادیم تا شرایط آنها را بررسی کنیم. موضوع سیگار کشیدن و استقلالی بودن آنها را هم جدای از هم مطرح کردیم. ما مدتی است در راستای برنامه های فرهنگی که داریم از هواداران پرسپولیس به طور جدی خواسته ایم هنگام حضور در محیط ورزشگاه از استعمال دخانیات پرهیز کنند. در مورد استقلالی بودن آن نفرات هم استناد ما به صحبت ها و رفتارهایی بود که انجام دادند و در نهایت خود نیز به این مساله اذعان داشتند. به طور قطع رفتار آنها را به 20 میلیون هوادار استقلال ربط نمی دهیم. همانطور که اگر یک روزی هواداری از پرسپولیس هم در تمرین استقلال رفتار مناسبی انجام ندهد ارتباطی به 40 میلیون هوادار پرسپولیس پیدا نمی کنند.
اسماعیل بیگی خاطرنشان کرد: مخاطب ما نه هوادار استقلال و نه کانون هواداران مشوقین این باشگاه بود حالا اینکه دوستان می گویند تمایلی به مصاحبه ندارند ولی از هر اتفاقی جریان درست می کنند جای تامل دارد. آنچه اتفاق افتاد یک موضوع داخلی بود. این نفرات سر تمرین پرسپولیس حاضر بودند و رفتار زننده داشتند و ما هم باید با این مساله برخورد مناسبی انجام می دادیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X