ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشاور وزیر نفت: دوران سخت شرکت ملی نفتکش به پایان رسید

مشاور وزیر نفت: دوران سخت شرکت ملی نفتکش به پایان رسید

خبرگزاری صدا و سیما/ مشاور وزیر نفت در امور راهبردی با بیان این که سیاستمداران کشورها ایران را تحریم کردند نه شرکتهای اقتصادی، گفت: با لغو تحریمهای بین المللی، دوران سخت شرکت ملی نفتکش به پایان رسید.

محمد سوری امروز در شصتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی نفتکش در محل مرکز همایشهای صداو سیما، با ابراز خوشحالی از این که با لغو تحریمها، دوران سخت شرکت ملی نفتکش به پایان رسید، گفت: شرکت نفتکش پس از انقلاب با دو فاز سخت روبرو بود یکی جنگ و دیگری تحریمهای سالهای اخیر که از این دوران سخت گذشت.

وی نبود پوشش شرکتهای بیمه ای را یکی از مشکلات دوران تحریم عنوان کرد و گفت: شرکتهای بیمه P&I در دوران تحریم تحت فشار سیاستمداران خود شرکت ملی نفتکش را تحت پوشش بیمه ای قرار ندادند اگرچه تمایل به همکاری با ایران داشتند.

مدیر اسبق شرکت ملی نفتکش ایران ضمن قدردانی از مدیر کنونی این شرکت به تحریمهای سخت سه سال گذشته اشاره کرد و گفت: در دوران تحریم، در زمینه انتقال پول، تامین قطعات و تعمیر کشتی و ثبت کشتی مشکلات فراوانی وجود داشت ولی با سختی فراوان این مرحله نیز گذشت.

سوری با اشاره به این که شرکت ملی نفتکش در همه مراحل تحریم پایدار ماند و همیشه پایدار خواهد ماند، یادآور شد: البته ما از همین تحریمها استفاده زیادی کردیم و سختیها ما را محکم تر و آبدیده تر کرد و امیدورایم در دوران پس از تحریم، ظرفیت ناوگان کشتیرانی افزایش یابد و نام ایرانی دوباره بر فراز عالم افراشته شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X