ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چطور به ارزان‌ترین حالت ممکن سفر کنیم؟

چطور به ارزان‌ترین حالت ممکن سفر کنیم؟

گردالی/ گاهی وقتها اگر کسی ازمان بپرسد چرا سفر نمیروی برایش جواب آماده ای در آستین داریم: پول میخواهد! ولی ما در گردالی میخواهیم شما بتوانید با کمترین هزینه ی ممکن و بیشترین لذت سفر کنید. قبل از هرچیز باید بدانید سایت هایی هستند که درآنها محل های اقامت بسیار ارزان اجاره داده میشود، با یک سرچ کوچک در اینترنت آنها را پیدا میکنید. راه های بیشتری هم برای سفر کم خرج وجود دارد:
۱ – خانه نگهدار باشید!
تعداد زیادی خانه دار در دنیا هستند که ازشما میخواهند برای مدتی که نیستند در خانه شان اقامت داشته باشید. کاملا رایگان! و این قضیه بسیار هم در دنیا محبوب است. سایت هایی مانند Housesitworld.com و caretaker.org و housecarers.com پراز تبلیغ برای خانه نگهدار هستند. تنها نکته اینست که ممکن است مجبور باشید از حیوان خانگی و گیاهان نیز درخانه مراقبت کنید و گاهی قبض ها را بپردازید.
۲ – غذای خانگی بخورید.
برای داشتن تجربه ای عالی و همچنین ارزان، در رستوران و کافه غذا نخورید. میتوانید غذاهایی که افراد محلی در خانه هایشان درست میکنند را امتحان کنید. به این وبسایت سر بزنید: Homefood.it
۳ – انگلیسی درس بدهید.
یک مدرسه ای اسپانیایی یا ایتالیایی درازای برگزاری جلسه های مکالمه ی زبان انگلیسی، محل اقامت و غذای رایگان به شما میدهد.(morethanenglish.com) یک سایت چینی (chinahomestay.org) شما را درکنار یک خانواده ی چینی اقامت میدهد که میتوانید درخانه شان بمانید و فقط هفته ای ۴ساعت به آنها انگلیسی درس بدهید.
۴ – یک اتومبیل را به مقصد برسانید.
اگر خیلی دلتان میخواهد سفر جاده ای در آمریکا داشته باشید، ولی ازپس هزینه اش برنمیایید، عیبی ندارد! سایت Autodrivewaydc.com به شما اتومبیلی میدهد که به جای اینکه آنرا با کشتی بفرستد، شما به دست صاحبش میرسانید! تنها نکته اینست که کمپانی فقط پول یک باک بنزین را میدهد و زمان رسیدنتان نیز محدود است.
۵ – یک راهنمای مجانی پیدا کنید.
داوطلبان محلی هستند که بدون پول شما را در شهر راهنمایی میکنند. این راهنماها در پاریس، نیویورک، ملبورن و بوینس آیرس هستند. Bigapplegreeter.org
۶ – کار کنید!
سایت helpx.net جاییست که در آن لیست مزرعه ها، کلبه ها، دامداری ها وحتی قایق های بادبانی در تقریبا بیشتر نقاط جهان را که شما میتوانید برایشان کار کنید، دارد. شما در این مکان ها روزی حداکثر ۴ساعت کار میکنید و محل خواب و غذا دارید.

چطور به ارزان‌ترین حالت ممکن سفر کنیم؟

چطور به ارزان‌ترین حالت ممکن سفر کنیم؟

چطور به ارزان‌ترین حالت ممکن سفر کنیم؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده