ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کتاب روز «فریاد در خاموشی» روایتی از مظلومیت امام صدر

کتاب روز / «فریاد در خاموشی» روایتی از مظلومیت امام صدر

پاتوق کتاب فردا/ این کتاب که دومین عنوان از مجموعه «روایت صدر» است، یادداشت های دکتر محسن کمالیان را درباره پی گیری مسئله امام موسی صدر در بر دارد.
نویسنده درباره این کتاب می گوید: «این کتاب روایتی است از مظلومیت امام صدر در دوران پس از ربوده شدن آن بزرگوار و تصویری است از آنچه طی سال های 1367 تا 1387 شمسی بر «مسئله» ی ایشان گذشت. این کتاب گزارشی است از تلاش های متواضعانه ی یک دوست دار ایرانی امام صدر، که قداست انقلاب و سلامت نفس رهبران آن باورش بود و «سامان یابی روند پیگیری مسئله ی امام صدر توسط جمهوری اسلامی ایران» بزرگ ترین دغدغه ی او.»
دکتر کمالیان در مقدمه این کتاب می نویسد: «هر یک از یادداشت های این دفتر، اعتراضی است هرچند کوچک و متواضعانه علیه نابسامانی روند پی گیری مسئله امام صدر در کشورمان.»
«فریاد در خاموشی» شامل یک مقدمه و بخش های «زندگی نامه»، «یادداشت ها»، «گفت وگوها»، «نامه ها»، «بارسانه ها»، «میزگرد اینترنتی»، «پیوست ها»، «تصاویر» و «نمایه ها»ست و در 696 صفحه منتشر شده است.
از جمله عناوین یادداشت های این کتاب می توان به آسیب شناسی روند پی گیری مسئله امام صدر، ضرورت بازنگری دولت آقای خاتمی در روند پی گیری، چهار سؤال از جلال الدین فارسی، جفای وزارت خارجه در حق امام موسی صدر، مظلومیت امام صدر حتی در عهد آقای خاتمی؟!، منطق دولت نهم در برابر منطق شهید چمران و با کمیته پی گیری مسئله امام صدر در مجلس هفتم اشاره کرد.
بنا بر این گزارش، علاوه بر 38 یادداشت که در فاصله سال های 67 تا 87 نوشته شده اند، این کتاب شامل دوازده گفت وگو، ده نامه، سیزده مطلب در بخش بارسانه ها، یک میزگرد اینترنتی، پنج پیوست و تصاویر مرتبط با موضوع امام موسی صدر است.

مشخصات کتاب:
فریاد در خاموشی: جستارهایی درباره پیگیری مسئله امام موسی صدر
مولف: محسن کمالیان
ناشر کتاب : محسن کمالیان
نوع جلد: گالینگور
قطع: وزیری
زبان کتاب: فارسی
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 674

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده