ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمال‌الدین پیرموذن در گفتگو با «ندای ایرانیان»: ستایشگران احمدی نژاد، سیاه نمایان برجام هستند

کمال‌الدین پیرموذن در گفتگو با «ندای ایرانیان»: ستایشگران احمدی نژاد، سیاه نمایان برجام هستند

ندای ایرانیان/ متن پیش رو در ندای ایرانیان منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

برای بدست اوردن یک دستمال ، قیصریه ای را به اتش می کشند. بنام عدالت همچون احمدی نژاد زهر درکام حقیقت می ریزند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران اسلامی اینده مشترک همه ماست و امیدوارم همگی نگاه خود را به برجام، فراجناحی و براساس منافع ملی تغییردهند.

کمال‌الدین پیرموذن با اشاره به حوادث طول تصویب برجام تصریح کرد: باکمال ناباوری ،علارغم تایید برجام توسط ملت رشیدایران ورهبری نظام، این روزها ستایشگران احمدی نژاد بعنوان معجزه هزاره سوم ،یاران اختلاس گران بزرگ وحامیان کاسبان پشت تحریم درنهایت بغض وغرض ومرض ،داستان دل ازارومسخره ای را راه انداخته و برجام ، این موفقیت تاریخی عزت مندوسازنده دیپلماسی سیاسی ایران راباسیاه نمایی ظالمانه درحد قرارداد ننگین کاپیتالاسیون ویاترکمانچای تعریف و تعبیرمی کنند.

وی افزود: متاسفانه عده ای نه تنها اجازه ندادند این پیروزی درخشان دکترروحانی و دکترظریف رامردم جشن بگیرند بلکه کماکان با اظهارات وعملشان گویی بجد قصدانتقام ازملت ،دولت برامده از اراده ملت و تلخ کردن کام ملت ودولت را دارند والبته رسانه میلی اقتدارگران نیز یار انان شده است.

این نماینده مجلس همچنین با انتقاد از عملکرد گروه‌های احمدی‌نژادی اظهار داشت: این نادانان بعوض اینکه پشتوانه ارزشمند مردم را درجهت منافع ملک وملت قدر بشناسند به سرمایه عظیم اجتماعی کشور اسیب میرسانند.

وی ادامه داد: برای بدست اوردن یک دستمال ، قیصریه ای را به اتش می کشند. بنام عدالت همچون احمدی نژاد زهر درکام حقیقت می ریزند.

پیرموذن با تاکید برا این نکته که حل بسیاری از مسائل به خصوص در حزوه اقتصادی منوط به حل پرونده برجام بود خاطر نشان ساخت: حل بیکاری،رکود، مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور درگرو حسن اجرای برجام است بعوض اینکه در این امرخطیر یار دولت باشند بار خاطر دولت هستند. این ذوب در ولایتان اصلا توجهی به نامگذاری سال توسط رهبری ندارند.

وی اضافه کرد: ایران اسلامی اینده مشترک همه ماست امیدوارم همگی نگاه خودرا به برجام فراجناحی و براساس منافع ملی تغییرداده و دل درتوسعه ایران و تعالی ایرانیان داشته باشیم وبس عامل انهایی که چشمان دوختند ورسخن ها عالمی را سوختند

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده