جزئیات ۷ میلیارد یورو قرارداد جدید ایران و ایتالیا

جزئیات ۷ میلیارد یورو قرارداد جدید ایران و ایتالیا

تسنیم/ نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: طی دو روز گذشته در مجموع ۱۸ قرارداد میان ایران و ایتالیا به ارزش ۷ میلیارد یورو امضا شد.

محمدرضا انصاری درباره جزئیات این قراردادها با اشاره به اینکه 6 قرارداد سه شنبه و 12 قرارداد دیروز میان ایران و ایتالیا به ازرش 7 میلیارد یورو امضاء شد افزود: این قرارداد ها بیشتر در حوزه های نفت و گاز، نساجی، حمل و نقل و فناوری بود.

وی گفت: اینکه بیمه "ساچه" ایتالیا اعلام کرد 4 میلیارد یورو را پوشش می دهد اقدام مهمی بود و این بیمه ها باید بانک ها را پوشش دهند تا بانک ها وام دهند و در ایران سرمایه گذاری شود.

انصاری افزود: هر یک میلیارد یورو سرمایه گذاری صد هزار اشتغال در کشور ایجاد می کند و توسعه اقتصادی و رفاه مردم را در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: این تعامل تجاری میان ایران و ایتالیا موجب رونق می شود.

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران افزود: در جهان رکود و بیکاری وجود دارد بنابراین نگاه ها به سمت ایران 80 میلیون نفری جلب می شود و همه مشتاق همکاری با ایران هستند.

انصاری گفت: تجارت ایران با ایتالیا در سال های قبل از تحریم حدود 7 میلیارد یورو بود و سپس به یک میلیارد یورو کاهش یافت.

وی ادامه داد: تراز تجاری ایران با انعقاد این قرارداد ها افزایش خواهد یافت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیات ۷ میلیارد یورو قرارداد جدید ایران و ایتالیا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X