ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزئیات ۷ میلیارد یورو قرارداد جدید ایران و ایتالیا

جزئیات ۷ میلیارد یورو قرارداد جدید ایران و ایتالیا

تسنیم/ نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: طی دو روز گذشته در مجموع ۱۸ قرارداد میان ایران و ایتالیا به ارزش ۷ میلیارد یورو امضا شد.

محمدرضا انصاری درباره جزئیات این قراردادها با اشاره به اینکه 6 قرارداد سه شنبه و 12 قرارداد دیروز میان ایران و ایتالیا به ازرش 7 میلیارد یورو امضاء شد افزود: این قرارداد ها بیشتر در حوزه های نفت و گاز، نساجی، حمل و نقل و فناوری بود.

وی گفت: اینکه بیمه "ساچه" ایتالیا اعلام کرد 4 میلیارد یورو را پوشش می دهد اقدام مهمی بود و این بیمه ها باید بانک ها را پوشش دهند تا بانک ها وام دهند و در ایران سرمایه گذاری شود.

انصاری افزود: هر یک میلیارد یورو سرمایه گذاری صد هزار اشتغال در کشور ایجاد می کند و توسعه اقتصادی و رفاه مردم را در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: این تعامل تجاری میان ایران و ایتالیا موجب رونق می شود.

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران افزود: در جهان رکود و بیکاری وجود دارد بنابراین نگاه ها به سمت ایران 80 میلیون نفری جلب می شود و همه مشتاق همکاری با ایران هستند.

انصاری گفت: تجارت ایران با ایتالیا در سال های قبل از تحریم حدود 7 میلیارد یورو بود و سپس به یک میلیارد یورو کاهش یافت.

وی ادامه داد: تراز تجاری ایران با انعقاد این قرارداد ها افزایش خواهد یافت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده