ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دادگاهی در مصر 9 عضو اخوان المسلمین را به حبس ابد محکوم کرد

دادگاهی در مصر 9 عضو اخوان المسلمین را به حبس ابد محکوم کرد

واحد مرکزی خبر/ دادگاهی در شهر اسماعیلیه مصر با صدور حکم علیه 13 عضو اخوان المسلمین، نه نفر آنان را به حبس ابد و چهار نفر دیگر را به سه سال زندان محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، این حکم روز یکشنبه و در پرونده ای صادر شد که متهمانش به مخدوش ساختن امنیت عمومی، مشارکت در تظاهرات بدون مجوز، آسیب رساندن به اموال عمومی و خصوصی و وابستگی به اخوان المسلمین متهم شده بودند. در میان افرادی که محکوم شدند نام محمد طاها وهدان عضو دفتر ارشاد اخوان المسلمین دیده می شود.
در میان نه نفری که به حبس ابد محکوم شده اند نام علی عبداللاه سخنگوی رسانه ای اخوان المسلمین در استان اسماعیلیه و صبری خلف الله از مسئولان اخوانی در اسماعیلیه دیده می شود.
حکم صادره مرتبط به پرونده تظاهرات هواداران محمد مرسی رئیس جمهوری برکنار شده مصر در روز ششم دسامبر سال 2013 است و متهمان نیز افرادی هستند که نیروهای امنیتی آنان را در آن تظاهرات بازداشت کرده بودند.
چهار نفری که در این پرونده به سه سال حبس محکوم شده اند از اتهام وابستگی به اخوان المسلمین و تخریب اموال تبرئه شدند.
در خبر دیگری از مصر آمده است دادگاه تجدید نظر اسماعیلیه با تصمیم دادگاه جنایی برای آزادی 12 نفر از هواداران مرسی با قرار کفالت موافقت کرده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده