توضیحات سخنگوی پلیس درباره شلیک به تبهکاران در تهران

توضیحات سخنگوی پلیس درباره شلیک به تبهکاران در تهران

ایرنا/ سخنگوی نیروی انتظامی به تشریح جزئیات کشته شدن دو تبه کار جانی و بستری شدن فرد دیگری از تبه کاران پرداخت.

سردار سعید منتظر المهدی افزود: چندی پیش دو مجرم در یکی از استان های شمال شرقی کشور مرتکب چندین و چند جرم ، تعدی ، قتل به وسیله سلاح کلاشینکف و تجاوز به عنف شده بودند که یکی از آنها تنها 12 مورد سابقه زندان در پرونده خود و همچنین تجاوز به خانمی جلوی چشمان همسرش داشته است.
به گفته وی به دستور و مجوز مرجع قضائی این افراد تحت تعقیب کارکنان هوشمند پلیس قرار گرفتند تا سر انجام ردپایی از این افراد جانی ، مجرم و تبه کار در حوالی تهران به دست آمد.
سخنگوی نیروی انتظامی افزود: ماموران پرونده ضمن هماهنگی مجدد و اخذ نیابت قضایی برای دستگیری آنها وارد عمل شدند.
منتظر المهدی تصریح کرد: متاسفانه این تبه کاران در مواجهه با پلیس مقاومت کرده و به دستور پلیس اعتنایی نکرده و قصد حمله با قمه به سمت ماموران را داشتند ، البته بیم استفاده از تیراندازی توسط افراد تبه کار که مسبوق به سابقه بودند پلیس ناگزیر به تیراندازی به سمت آنها شد.
وی ادامه داد: بر این اساس دو نفر از این تبه کاران جانی کشته و فرد دیگری راهی بیمارستان شد.
وی خطاب به تبه کاران گفت: افراد تبه کار به هوش و به گوش باشند که پلیس با افرادی که به جان ، مال و ناموس مردم رحم نمی کنند حتما قاطعانه برخورد خواهد کرد.
منتظرالمهدی گفت: به دنبال این اتفاق شهروندان و مسوولان شهرستان متبوع ابراز خرسندی کرده و از اقدام پلیس تشکر کردند.
وی افزود: در مورد اینکه یک سرباز همراه این تبه کاران بوده پلیس در حال تحقیق است که ببیند ارتباطی بین این سرباز و تبه کاران وجه داشته است یا خیر.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحات سخنگوی پلیس درباره شلیک به تبهکاران در تهران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X