ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بودجه مرکز ملی فضای مجازی ۲۴ درصد رشد کرد

بودجه مرکز ملی فضای مجازی ۲۴ درصد رشد کرد

تسنیم/ در سال ۹۵ ، بودجه جاری پیش‌بینی شده برای مرکز ملی فضای مجازی به عنوان بازوی عملیاتی شورای عالی فضای مجازی، نسبت به بودجه سال جاری مالی ۲۴.۱۴ درصد رشد کرد.

دولت امروز لایحه بودجه 95 را تقدیم نمایندگان مجلس کرد تا روال بررسی آن در کمیسیون‌های تخصصی آغاز و نهایتا پرونده مالی سال آینده کشور تصویب شود.

در لایحه بودجه سال 95 کل بودجه سال آینده (از حیث مصارف و هزینه) 267 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده و در سرفصل بودجه دستگاه‌های اصلی و زیرمجموعه برای مرکز ملی فضای مجازی کشور اینگونه امده است.

کل بودجه مرکز ملی فضای مجازی برای سال جاری 26,850 میلیون ریال بوده که در برآوردهای سال مالی 95 رقم 33,334 میلیون ریال برا ان پیش‌بینی شده است تا با این بودجه از پس حقوق، مزایا و سایر هزینه‌های مربوط به فعالیت‌هایش برآید.

از بودجه جاری پیش‌بینی شده برای این مرکز، رقم 13,199 میلیون ریال برای حقوق و مزایای مستمر در نظر گرفته شده است.

طبق گزارش لایحه بودجه 95، عملکرد مالی سال 93 این مرکز 14,850 میلیون ریال بوده است.

در لایحه مذکور هیچ رقمی مربوط به تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و تملک دارایی‌های مالی مرکز ملی فضای مجازی کشور قید نشده است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X