توافق مقدماتی بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح در شهر "قدسیا"

توافق مقدماتی بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح در شهر "قدسیا"

تسنیم/ منابع محلی سوری امروز از مقدمات یک توافق بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح در شهر قدسیا در حومه غربی دمشق خبر دادند.

منابع محلی سوری امروز از مقدمات یک توافق بین ارتش سوریه و گروههای مسلح در شهر قدسیا در حومه غربی دمشق خبر دادند. در این راستا 20 فرد مسلح خود را تسلیم کردند تا طی روزهای آینده اوضاعشان سر و سامان داده شود.
بر اساس این توافق افراد مسلحی که به اوضاعشان سر و سامان داده می‌شود، متعهد می‌شوند که بقیه افراد مسلح را از شهر بیرون برده و دست از همکاری با افراد مسلح منطقه "الهامه" که در مجاورت قدسیا واقع است، بردارند.
بر اساس این توافق همچنین رسیدگی به پرونده‌های قدسیا و الهامه به طور جداگانه صورت می‌گیرد.
این توافق بعد از پایان مهلتی که ارتش سوریه برای آزمایش میزان پایبندی افراد مسلح قدسیا به شروط توافق تعیین می‌کند، اجرا خواهد شد و سپس راه‌های منتهی به قدسیا بازگشایی خواهد شد.
ارتش سوریه حدود سه هفته قبل بعد از ربوده شدن یکی از نیروهای خود در این منطقه و اخباری مبنی بر اینکه وی توسط گروه تروریستی داعش به قتل رسیده‌است، این راهها را بست. ارتش سوریه فقط اجازه ورود کارمندان و مواد غذایی را به این شهر می‌دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توافق مقدماتی بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح در شهر "قدسیا"» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X