ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خانواده "معلم فداکار" صاحب خانه می‌شوند

خانواده "معلم فداکار" صاحب خانه می‌شوند

ایسنا/ حمیدرضا گنگوزهی، معلم فداکار مدرسه روتک در شهرستان خاش با نهایت از خودگذشتگی برای نجات دانش آموزانش خود را سپر بلای آنها کرد و اکنون جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) نیز به پاس قدردانی از خانواده این معلم فداکار اقدام به تامین مسکن برای آنان کرده است.

نمایندگان این جمعیت با همکاری رابطین خود در شهرستان خاش و پس از سفر به این شهرستان و دیدار با خانواده این معلم فداکار، قرارداد خرید یک باب منزل مسکونی را به ارزش یکصد و چهل و هشت میلیون تومان در شهر خاش به نام دو دختر و همسر این عزیز منعقد کردند و به همین منظور این جمعیت از مردم ایران دعوت می‌کند تا در تامین هزینه خرید منزل مسکونی به عنوان هدیه ای برای قدردانی از خانواده معلم فداکارهمراه شوند.

جمعیت امام علی (ع)برای تامین هزینه خرید این منزل مسکونی تا 23 اردیبهشت ماه فرصت گرفته است و بلافاصله پس از تامین کامل مبلغ مورد نیاز از محل منابع مردمی با نیت قدردانی مردم ایران از خانواده معلم فداکار، این منزل مسکونی به صورت قانونی در دفترخانه اسناد رسمی شهرستان خاش به نام دو دختر و همسر این عزیز خواهد شد.

این سازمان مردم نهاد امیدوارست تا با حضور مردم ایران این مبلغ تا پیش از ولادت حضرت علی(ع) مصادف با "روز پدر" تامین شود و در این روز بتوانند دل دو فرزند این معلم فداکار را در نبود پدرشان، التیام بخشند.

شایان ذکر است که شماره حساب جام بانک ملت 6974058641 به نام جمعیت دانشجویی امام علی (ع) و شماره کارت عابر بانک این حساب به شماره 6104337981767088 تنها شماره رسمی و قابل تائید این سازمان مردم نهاد برای تامین هزینه خرید مسکن برای خانواده این معلم فداکار است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشترمی توانند با روابط عمومی جمعیت امداد دانشجویی امام علی (ع) با شماره تلفن 88930816 تماس برقرار کنند.

گزارش آخرین مبالغ جمع آوری شده به صورت مستمر تا تامین کامل مبلغ مورد نیاز توسط امور مالی جمعیت امام علی (ع) اطلاع رسانی خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده