ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مورد عجیب نوجوان فلسطینی "احمد مناصره"

مورد عجیب نوجوان فلسطینی "احمد مناصره"

شفقنا/ الجزیره در گزارشی به «احمد مناصره» نوجوان فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی پرداخته است.

مورد عجیب احمد در آن چیزی است که وکیلش می گوید. وکیل احمد معتقد است احمد ۱۳ ساله برای این در زندان اسراییلی ها است که فقط نیت حمله به سربازان این رژیم را داشته و هیچ کس را نکشته، به طوریکه در چاقویی هم که از دستان او گرفته شده، هیچ اثری از خون یا DNA نبوده است.
ویدئوی اعدام پسرعموی احمد به دست سربازان اسراییلی در ماه اکتبر جهان را تکان داد. صهیونیست ها درحالی که به حسن مناصره و مادرش دشنام می دادند، ایستادند تا او بمیرد.
اسراییل منتظر است تا احمد ۱۴ ساله شود تا او را محاکمه کنند. وکیل اسراییلی او می گوید احمد هم مانند دیگر کودکان اسیر فلسطینی، قربانی شدیدترین مجازات های اسراییل هستند.مورد عجیب نوجوان فلسطینی "احمد مناصره"

مورد عجیب نوجوان فلسطینی "احمد مناصره"

مورد عجیب نوجوان فلسطینی "احمد مناصره"

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده