ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشخوان دیدار با مشاهیر ایران با «داری و ناری»

پیشخوان/ دیدار با مشاهیر ایران با «داری و ناری»

ایسنا/ مجموعه کتاب‌های «سفرهای پرماجرای داری و ناری» (دیدار با اندیشمندان و مشاهیر ایران) در قالب یک بسته منتشر شد.
این مجموعه به قلم ابوالقاسم فیض‌آبادی، دیدار با چهره‌هایی شامل ابوعلی‌ سینا، رازی، خیام، فردوسی، بزرگمهر، ناصرخسرو، مولوی، خواجه نظام‌الملک، عطار، خوارزمی، سعدی، شیخ بهایی، عبید زاکانی، حافظ، رودکی، نصیر‌الدین طوسی، فارابی، غیاث‌الدین کاشانی، ابوریحان بیرونی و نظامی است.

در خلاصه داستان مجموعه می‌خوانیم: «ناری ده سال دارد و برادرش داری، دوازده سال. این دو عاشق مطالعه هستند. آن‌ها تابستان به روستا رفتند و در زیرزمین خانه مادربزرگ چند کتاب قدیمی یافتند. در یکی از کتاب‌ها متوجه راز و رمزی شدند که با خواندن زندگی هر یک از دانشمندان و مشاهیر ایران، می‌توانند به دیدار آن‌ها بروند. داری و ناری با سفرهای پرماجرا و شگفت به گذشته، شما را با نام‌آوران این سرزمین آشنا می‌کنند.»

این بسته شامل 1 + 20 کتاب است که یک جلد آن با عنوان «کتاب شما» نانوشته است و برای این درنظر گرفته شده تا بچه‌ها خودشان آن را بنویسند و تصویرگری کنند.

مجموعه «سفرهای پرماجرای داری و ناری» که برخی کتاب‌های آن تجدید چاپی است با تصویرگری میثم خانکشلو در نشر نخستین منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات




جدیدترین اخبار منتشر شده

X