ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مراقبت از مادر با دست های قطع شده

مراقبت از مادر با دست های قطع شده

مهر/ یک مرد ۴۸ ساله چینی بدون داشتن دست، از مادر بیمارش به خوبی مراقبت می کند.

آقای «چن شن ین» فقط 7 سال داشت که در یک حادثه دلخراش برق گرفتگی دستانش را از بازو از دست داد تا باقی زندگی را بدون دست بگذراند. اما او دست از تلاش برنداشت و با این نقص عضو در مزرعه خانوادگی شان مشغول به کار شد.

چن در سن 20 سالگی پدرش را از دست داد تا زندگی شان سخت تر و مادرش هر روز مریض تر شود. بعضی از همسایه ها و دوستان چن پیشنهاد می دادند که او برای رهایی از فقر و بدست آوردن پول به گدایی رو بیاورد اما او با عصبانیت پاسخ آنها را داده است.

با اینکه چن دستهایش را از دست داده، اما یاد گرفته است غذا بپزد، مزرعه داری و سبد بافی کند. او هم اکنون تمام تلاشش را می کند که از مادر 91 ساله اش نیز به خوبی مراقبت کند. او حتی قاشق غذا را بین دندان هایش قرار می دهد تا بتواند در دهان مادرش بگذارد.

اما سخت ترین روزها برای چن زمستان هاست. چون در سرما باید جوراب بپوشد اما اگر جوراب بپوشد دیگر نمی تواند کارهایش را پیش ببرد به همین خاطر پاهایش اغلب به یخ زدگی دچار می شود.

مراقبت از مادر با دست های قطع شده

مراقبت از مادر با دست های قطع شده

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده