ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

باشگاه خبرنگاران/ سیستم حمل و نقل عمومی پاریس سیستم کاملی است ولی بعضا رفتار برخی هادر استفاده از این وسایل با فرهنگ عمومی رایج فاصله بسیاری دارد. اخیرا در متروی پاریس تبلیغات هایی نصب شده با این شعار واحد که : "در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی «آدم» باشید!" و هدف آن تغییر رفتار مردم این شهر در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی است. این تبلیغات بر اساس تحقیقی که بر روی رفتار مسافران متروی پاریس و ناهنجاری های رفتاری آنها صورت گرفته بود طراحی شد.
در آن هر حیوان به عنوان یکی از این ناهنجاری های رفتاری نشان داده می شد به طوریکه وقتی یکی از ده ناهنجاری رفتاری مسافران پریدن از گیت های ورودی مترو تعیین شد، طراح تبلیغات فرهنگی، این نوع اشخاص را به مانند قورباغه ای تصویر کرد که از روی گیت ورودی در حال پریدن است.
ناهنجاری دیگر ، به هنگام لحظه بسته شدن در واگن مترو بروز پیدا می کرد که افرادی مانع بسته شدن در می شدند و به زور در را برای سوار شدن باز می کردند. این موضوع طراح را بر آن داشت تا خری را تصور کند که این اقدام را انجام می دهد.

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

تبلیغات عجیب در متروی پاریس

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده